само след 3 намазвания и стриите се позаличават

  • 3 096
  • 31
да, днес ми е трети ден-мажа се със свинска мас. Да, мирише гадно, но ще продължавам, съгласна съм и с най-голямата гадост да се мажа, само да изчезнат. След като се намажа, слагам отгоре найлон, и тогава се загащвам, защото са ми в областта на пъпа. Ще видя дали мога да сложа и снимка Simple Smile
Виж целия пост
# 1
И казваш, че има ефект така ли?  newsm78 Ще пробвам.
Виж целия пост
# 2
да, има, наистина Flutter
Виж целия пост
# 3
Каква свинска мас ползваш- домашна, купена, измита?!
Виж целия пост
# 4
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 5
домашна Peaceслучайно прочетох в интернет, че това е един от методите за лечение и реших да пробвам. Така или иначе имам в хладилника бурканче, "подарък" от свекървата, за да мажа мъника ако е болен. Но никога не съм го мазала детето, взех маста, за да не я обидя жената. Който иска, нека да си пробва, аз нямам 100 или 200 лева за кремове, които не са ефикасни винаги, пробвах с домашното и безплатното и съм доволна, не виждам нищо лошо в това-затова и споделям с вас Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Знам, че маста е безценно лекарство при напукани пети, но това за стриите ми изглежда малко вероятно. Няма лек за тях.
Виж целия пост
# 7

Ужасна си  Crazy
Виж целия пост
# 8
Не бох се намазала колкото  и да помага тази свинска мас! Naughty
Виж целия пост
# 9
Мога да кажа,че това с маста не е вярно
Виж целия пост
# 10
Майка ми се е мазала с мас от самото начало на бременността и е нацепена като за световно Naughty Всичко опира до еластичност на кожата.Но има къде-къде по-приятни кремчета,които пак ще хидратират добре кожата.Просто ще стискаш палци да не се нацепиш прекалено много Wink
Виж целия пост
# 11
Майка ми се е мазала с мас от самото начало на бременността и е нацепена като за световно Naughty Всичко опира до еластичност на кожата.Но има къде-къде по-приятни кремчета,които пак ще хидратират добре кожата.Просто ще стискаш палци да не се нацепиш прекалено много Wink

Само дето жената вече е нацепена  Peace
Виж целия пост
# 12
Само дето жената вече е нацепена  Peace
....с което всъщност казвам,че няма как да помогне мас при вече съществуващи стрии.Ако вземе че стане,ще се извиня Laughing
Виж целия пост
# 13
И помага при ВЕЧЕ съществуващи стрии или ПРЕДОТВРАТЯВА ??? newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 14
И аз да се запиша, готова съм да се намажа само и само да се лиша от няколкото гадини по дупето ми. Sad Ама нещо не ми се вярва, че ще се махнат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия