Първоаприлски шеги

  • 25 290
  • 72
Споделете какви са най-добрите първоаприлски шеги, които сте правили до сега  Laughing
Виж целия пост
# 1
Споделете какви са най-добрите първоаприлски шеги, които сте правили до сега  Laughing

На първи април винаги казвам на жена си колко я обичам...
Виж целия пост
# 2

На първи април винаги казвам на жена си колко я обичам...

А тя свенливо ти споделя, че на комшията е по-малък...  Whistling
Виж целия пост
# 3
С дядо ми редовно ходехме на село за охлюви. Събудиха ме една сутрин и ми казаха да се обличам бързо, че вечерта валяло и на шосето зад къщата било бъкано с охлюви. Докато ида и охлювите всичките бяха се шмугнали в храстите. Сигурно са се уплашили от по-голямата от мен кофа, която бях помъкнала  Crossing Arms!
Виж целия пост
# 4

На първи април винаги казвам на жена си колко я обичам...

А тя свенливо ти споделя, че на комшията е по-малък...  Whistling

Вярвам й. Тя не може да лъже  Whistling
Виж целия пост
# 5
Най-голямата ми шега е, че родих точно на термина си 01.04.2004, а когато съпругът ми и сестра ми съобщавали новината на близки и приятели никой не им вярвал.
Виж целия пост
# 6
Незнам дали са добри като знам как свършиха, но............. събудих родителите си с паникьосан глас и с новината, че колата я няма, а след това те  #Cussing outНа следващата година се обадих по телефона на майка и я излъгах, че съм болна и имам температура  Embarassedи жената веднага дотърча от работа, а работеше доста далеч......... #2gunfire bash
След тези два мои опити за шеги, 01.04. ми навява други мисли, но не и шегаджийски  Stop
Виж целия пост
# 7
Не е моя случка, а на майката на приятелка -
Мъжът й се прибира и й казва:
- Леле, да знаеш каква катастрофа стана!
-Къде?
-На международното!
-И какво се блъсна?
-Един камион!
-Какъв камион?
-С коркови тапи!
-??? Какви тапи?
- За г*за ти!

Най-голямата ми шега е, че родих точно на термина си 01.04.2004, а когато съпругът ми и сестра ми съобщавали новината на близки и приятели никой не им вярвал.

И вуйчо ми е роден на първи април и дядо ми искал да влиза в родилното, да го разгърнат, че да се увери в пола. И естествено, че никой не му вярвал, че има син.
Виж целия пост
# 8
Участвах в една радио-игра и спечелих 1-ва награда. Беше много отдавна, но доколкото си спомням им казах, че е направено откритие, че в Кока-колата се съдържат безценни за организма вещества, които водят до дълголетие, увеличаване на бюста и още куп глупости, но не помня. Водещият беше въодушевен и ме покани, но аз не отидох, понеже съм срамежлива Embarassed
Виж целия пост
# 9
Не е точно първоаприлска шега,но става и за първи април Laughing От една седмица всички вкъщи сме болни,завъртяхме си някакъв вирус помежду си,или настинахме дружно,незнам,но пръв го изкара баткото вкъщи и решаваме да се обадим на джипито.Преди това говорихме за пазар и споменах,че трябва да си купим картофи.Милото,както винаги посрещна идеята за пазар безропотно,но аз понеже си го знам,колко обича да пазарува му викам:
-Ейиииииии,ти знаеш ли какво можехме да направиме?
-Какво?
-Ми нали преди малко се обадихме на лекарката....
-.....Е?
-Ми можехме на нея да поръчаме да ни купи едно кило картофи!
Не мога да ви опиша каква физиономия докара Laughing Laughing Laughing Добре,че се разсмях та недоумението му не трая дълго,иначе кой знае какво щеше да отговори,но се хвана в първия момент Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 10
Майтап, майтап, миналата година ни зачезна колата. Става човекът, поглежда през прозореца и ми вика "колата я няма". Аз си помислих, че е първоаприлска шега, а то наистина я нямаше колицата.
Аз бих сложила сол в кафето или захар в салатата, нещо безобидно и глупаво, с болести, кражби и пр. шега не бива.
Виж целия пост
# 11
Участвах в една радио-игра и спечелих 1-ва награда. Беше много отдавна, но доколкото си спомням им казах, че е направено откритие, че в Кока-колата се съдържат безценни за организма вещества, които водят до дълголетие, увеличаване на бюста и още куп глупости, но не помня. Водещият беше въодушевен и ме покани, но аз не отидох, понеже съм срамежлива Embarassed

Що не отиде? Laughing Щеше да си пие човечеца колата и да пирува за краха на белите коси сега Simple Smile Лилянчо, Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 12
Майтап, майтап, миналата година ни зачезна колата. Става човекът, поглежда през прозореца и ми вика "колата я няма". Аз си помислих, че е първоаприлска шега, а то наистина я нямаше колицата.
Аз бих сложила сол в кафето или захар в салатата, нещо безобидно и глупаво, с болести, кражби и пр. шега не бива.
По умалително-снизходителната форма да разбираме ли,че си я преживяла вече Whistling Simple Smile Hug Сериозно,намерихте ли си колата? Whistling
Виж целия пост
# 13
Преди години една позната върза всички девойки около нея да чакат микробуса на "Море от любов", представяйки се за асистентка на Н. Симеонова. Уж всички казваха "ама днес е първи април, вие се бъзикате", но след обяснеието "как, ние сме серизно предаване и не бихме се шегували с подобни неща" седяха по прозорците да чакат колата  Joy
Виж целия пост
# 14
тинтириминтири, няма да се впускам в подробности от "тъмната" страна на мъжа ми, но той изключително се ядоса и каза до 24 часа, колата ще е тук (а имаше и един материал в нея) барабар с материала и всичко. Аз му се измсях. Е, намери я. Не знам как, не искам да знам всичките му познанства и познати, но колицата (ми така си я наричам  Mr. Green ) си е още с нас. Единственото поражение беше разбитата ключалка, иначе дори и забравения ми букет с кокиченца беше си изсъхнал на задната седалка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия