Моторен трион

  • 9 863
  • 10
Здравейте  Hug Въпроса ми е малко "мъжки " , но мъжът ми ме помоли да питам :
Утре мислим да си купуваме моторен трион   , но сме в чуденка   каква марка да бъде newsm78 . В Бриколаж в момента има SPARKY и ПАРТНЕР . Разликата в цената не е голяма . Има ли татковци /  или мами / да ползват такава резачка  ? / Знаем , че STIHL и Husqvarna са май най- добрите , но за момента нямаме толкова пари . Та моят въпрос е : Коя е по - добра - СПАРКИ или ПАРТНЕР ?
Виж целия пост
# 1
Имаме Raider,доволни сме,за домашни нужди е идеална и на добра цена.
Виж целия пост
# 2
  Имам Флекс и бормашина Спарки. Наистина са качествени. Все едно са немски. Нищо общо нямат с разни псевдо-ментета. Определено Спарки!
Виж целия пост
# 3
крадена Husqvarna за 180 лева е най-доброто ..... иначе един глас за партнер, комшията на село има такъв ...
Виж целия пост
# 4
  Имам Флекс и бормашина Спарки. Наистина са качествени. Все едно са немски. Нищо общо нямат с разни псевдо-ментета. Определено Спарки!

Потвърждавам. То има ли истински "немски" машини вече?
Виж целия пост
# 5
magi_77
Husqvarna е N1 и все още се произвежда в Швеция! ПАРТНЕР е тяхно производство, поне до преди няколко години се призвеждаха в заводите на  Husqvarna и изобщо не са за пренебрегване.
STIHL продават най-много, от около година насам се произвеждат в Китай! Имат компромиси в качеството дори и в най-скъпите (професионални) модели!
Labrador
Крадената Husqvarna за 180лв. всъщнотс е Husbvarna и е абсолютно китайско менте, нямащо нищо общо с оригинала. STIHL също имат ментета, обикновенно е под името STHIL.
Една такава Husbvarna се строши пред очите ми само за 8-10 мин. работа. Много народ изгоря с тези боклуци!
Виж целия пост
# 6
казах крадена, не менте .... намират се понякога ...
Виж целия пост
# 7
Преди няколко дни дни рязахме на двора едни дървета с един щил на един приятел . Минаха едни роми с една кола / от Раднево съм и там почти всеки ден минават такива " продавачи " / и като ни видяха ни извкаха да ни предложат резачка - щил - от 450 свали на 350 лева . Сравнихме я с тази на приятеля ни - 1:1 - надписи , шини , всичко . Обадихме се на човек който разбира от такива машини / занимава се професионално / , каза категорично да не вземаме такава , защото наистина били ментета . Моя мъж май измъкна пари за STIHL / утре вечер май трябва да му ги дадат / , така че тогава ще пиша каква сме взели .

Виж целия пост
# 8
днес проверих в магазина на спирка "чайка"
продават хуксварни и партнер (който е хуксварна но произведен за канада и сащ) цените са
партнер - 336
хуксварна 498; 594; 738 отва е от най ниския клас нагоре и достигат до хиляда и косур ...
също така имат и електрически такива на бош за 249 лева за която можеш да използваш отстъпка 14%
ето и тел. 042/604-332
Виж целия пост
# 9
днес проверих в магазина на спирка "чайка"
продават хуксварни и партнер (който е хуксварна но произведен за канада и сащ) цените са
партнер - 336
хуксварна 498; 594; 738 отва е от най ниския клас нагоре и достигат до хиляда и косур ...
също така имат и електрически такива на бош за 249 лева за която можеш да използваш отстъпка 14%
ето и тел. 042/604-332
Благодаря Labrador   bouquet
Утре ще отидем да ги видим на място  Peace
Виж целия пост
# 10
magi_77
Husqvarna е N1 и все още се произвежда в Швеция! ПАРТНЕР е тяхно производство, поне до преди няколко години се призвеждаха в заводите на  Husqvarna и изобщо не са за пренебрегване.
STIHL продават най-много, от около година насам се произвеждат в Китай! Имат компромиси в качеството дори и в най-скъпите (професионални) модели!
Labrador
Крадената Husqvarna за 180лв. всъщнотс е Husbvarna и е абсолютно китайско менте, нямащо нищо общо с оригинала. STIHL също имат ментета, обикновенно е под името STHIL.
Една такава Husbvarna се строши пред очите ми само за 8-10 мин. работа. Много народ изгоря с тези боклуци!


Вай, вай какви съм ги забъркал. Този пост е мой, сутринта писах от компютъра на жена ми без да се съобразя, че се логвам автоматично с нейния ник...както и да е.

magi_77
Дали ще е Хускварна, Щил или Партнер не е толкова важно! Не купувайте най-малката(евтина) може да се окаже, че не ви върши работа.  Двигателя трябва да е с обем не по-малко то 42 куб. см.  в противен случай става само за кастрене на дървета. Макар е не професионално, от 11г. се занимавам с тези неща и знам какво говоря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия