От къде пюре Пащърнак

  • 2 334
  • 23
Кажете моля, от къде сте купували скоро пюре от пащърнак на Семпер.  Praynig Вече няколко пъти го търся, но все не откривам. Искаме да го включим в менюто скоро  Grinning
Виж целия пост
# 1
Пащърнак има и на Сънвал, аз лично го купувам от кварталния детски магазин, така че може да го намериш предполагам на много места- аз съм от Габрово.
Виж целия пост
# 2
аз вчера взех на Семпер - има ги, но не виждам откъде си...в Бургас почти във всеки магазин ги има Peace
Виж целия пост
# 3
От София съм Grinning
Странна работа - аз защо ли не го намирам  ooooh!
Виж целия пост
# 4
 newsm78 и аз честно казано не съм виждала
Виж целия пост
# 5
Незнам от кой квартал си, но в Слатина/ул. Теменуга 3/ в детския магазин редовно има на Сепмпер и на Сънвал с пащърнак... На Плиска зад пощата също има магазин за детски храни...там също има...
Виж целия пост
# 6
Пащърнак има и на Алете.
Виж целия пост
# 7
От София съм Grinning
Странна работа - аз защо ли не го намирам  ooooh!

И аз това пюре все не го намирам.  ooooh! Около мен има 3 специализирани магазина за бебешки стоки и храни и все го няма.  Thinking Мислех вече, че са му спрели вноса...
Виж целия пост
# 8
В София го има този пащърнак в Бебе маркет, аз оттам съм купувала. И магазина Чико до Южния парк.
Виж целия пост
# 9
В Хит има или поне преди зареждаха, защото от там го купувах.
Виж целия пост
# 10
Пащърнак има в пюретата на Сънвал(пуешко с пащърнак),Хип(градинските зеленчуци май беше или някаква такава подобна комбинация) и на              Бебевита(морков с картоф има и пащърнак в съдържанието). Peace
Виж целия пост
# 11
Купувам го от Бейби ленд в Пловдив. Незнам дали в София има такъв магазин. Пащърнак с картоф и рапична мазнина е пюренцето на Семпер. С него въведох пащърнака. Малката много го харесва Simple Smile
Виж целия пост
# 12
ЕmiR, много са ми далече магазините, които си посочила. Живея в другата част на града - Разсадник
jenny_b много ме зарадва за Бебе маркета, но се оказа, че нямат налично - току що звънях
В Щъркел също се обадих. Имате ли  - имаме! Супер доволна пращам мъжа и му дали пъщарнак и картоф  Sad То и това щеше да става ама в него има и рапица Confused
Та явно търсенето продължава, а днес ще ядем чист картоф Peace
До Хит ще отскоча довечера- Благодаря Кати  Hug Дано да го има
Виж целия пост
# 13
Имам спомен, че имаше такова пюре на Нестле био - Пащърнак и картофи!  Peace
Виж целия пост
# 14
В събота купих от 9+ до семинарията. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия