Действа ли Осцилококцинума?

  • 1 350
  • 13
В момента съм с някаква гадна настинка или грип и се чудя дали да пробвам и с това чудо. пила съм го веднъж, но не помня дал имаше ефект. знам, че привържениците на класическата хомеопатия го отричат. на вас подейства ли ви?
Виж целия пост
# 1
Действа при първи симптоми ако се вземе веднага. Ако са минали един два дни на мен не ми е вършил работа.
Виж целия пост
# 2
Действа отлично,но при първи симптоми както вече са ти писали.На следващия ден вече няма смисъл.Освен това трябва да не се приема кафе,шоколад и мента докато трае лечението за да има ефект.
Виж целия пост
# 3
Значи при мен няма да има ефект, защото съм болна от 2 дена вече  Sad
мерси за отговорите   bouquet
Виж целия пост
# 4
При мен действа. При 1ви симптоми - през 4 часа, на по-късен етап - както казва аптекаря "ударна доза" - през 2 часа.
Виж целия пост
# 5
при мен не подейства, а уж започнах още от самото начало с него Thinking
Виж целия пост
# 6
И при нас по-скоро не действа.
Виж целия пост
# 7
Действа,ако все още няма напълно изявени симптоми и то ако се започне с ударна доза първия ден през 6 или на 4 часа. Peace
Виж целия пост
# 8
при нас не действа,дори когато се 4у за гриповете запо4нах да давам на малката профилакти4но както пише на листовката, но малката се разболя! newsm78така 4е ве4е не варвам 4е има някаво действие!
Виж целия пост
# 9
Действа,ако все още няма напълно изявени симптоми и то ако се започне с ударна доза първия ден през 6 или на 4 часа. Peace
И при нас има ефект. Peace
Виж целия пост
# 10
И при нас досега винаги е действал при първи симптоми.
Виж целия пост
# 11
Действа само ако е точното лекарство за определния човек, в противен случай няма никва логика да има ефект.
На мен не ми действа, защото не е за мен, но при баща ми ефекта е поразителен.  За моя грип, обаче има друго лекарство, което ме лекува светкавично, но не би подействало на баща ми, даже има вероятност и да му навреди.
Виж целия пост
# 12
Ами явно е лекарството на цялото ни семсйство, сллава Богу
Виж целия пост
# 13
Ами явно е лекарството на цялото ни семсйство, сллава Богу

Радвай се, защото е чиста случайност.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия