медикаменти за предизвикване на спонтанен аборт

  • 146 459
  • 61
# 15
не съм чувала.за по-сигурно посети АГ да ти изпише
и аз не съм ги чувала
Виж целия пост
# 16
Не съм чувала за такива медикаменти. Не ми се е налагало да използвам а, ако ми се наложи ще отида при специалист за да се консултирам.

 Peace
Виж целия пост
# 17
Имам позната, която беше прибягвала до някакъв метод, с инжекция.
Тя е медицинско лице, още първите дни след закъснението и направен тест отиде
при гинеколога си, той и постави инжекцията,
не знам повече подробности, а не съм и разпитвала.
Виж целия пост
# 18
За какво става въпрос - да не е от сорта на Постинора    Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 19
Дуфастон. Но е важна схемата на пиене.Задължително се консултирай с лекар, защото вече може и да е късно. Трябва да си "хванала "бремеността мнооого рано. По - добре си вземи фолиева киселина.Бебетата са прекрасно нещо.
Виж целия пост
# 20
А в кой месец си бременна  newsm78? Защото лекарството , което търсиш , наистина се използва за предизвикване на аборт , но чрез изглаждане на шийката , пълно разкритие и , естествено контракции , които да изхвърлят плода . А при ранна бременност , доколкото знам не се препоръчва  Naughty. Така , че не знам какво точно те интересува , но ако си решила да правиш нещо "самоинициативно" , мога да ти кажа само едно : НЕДЕЙ !!! Naughty
Виж целия пост
# 21
Дуфастон. Но е важна схемата на пиене.Задължително се консултирай с лекар, защото вече може и да е късно. Трябва да си "хванала "бремеността мнооого рано. По - добре си вземи фолиева киселина.Бебетата са прекрасно нещо.
ooooh!жената пита за медикаменти за предизвикване на спонтанен аборт,не за задържане!Дуфастон се пие зазадържане,а фолиева киселина се пие за Spina Bifida!Защо пишете като не знаете? #Crazy
Виж целия пост
# 22
Да не би да става въпрос за прекъсване на бременност с хапчета като Myfegin например ? Нали това е единият вариант за аборт, ако бременността се открие много рано.
Ако става въпрос за това, доколкото знам може да се приложи само за определено време след забременяването, защото има риск да не подейства с напредване на бременността. Прави се задължително под лекарско наблюдение.

Това лекарство, което си цитирала, е за стомах, доколкото видях. Не знам кои специалисти го изписват, но ми се струва лудост.
Виж целия пост
# 23
Аз знам за инжекция , която се поставя с цел предизвикване на спонтанен аборт , но доколкото се сещам това трчбва да стане до 1 седмица . След това инжекцията става неефективна , а ако се постави , но бебето не падне , то тогава има голяма верочтност за предизвика малформации . До колкото се сещам ..........май така беше. Ако си се консултирала със специалист ,тогава действай...
Виж целия пост
# 24
И аз не съм чувала за такива медикаменти Shocked
Виж целия пост
# 25
Не съм чувала конкретно за този медикамент.Но днес има какви ли не методи и лекарства...ВАЖНОТО Е да предприемеш каквото и да било под лекарско наблюдение.
Виж целия пост
# 26
не съм ги чувала
Виж целия пост
# 27
Дуфастон. Но е важна схемата на пиене.Задължително се консултирай с лекар, защото вече може и да е късно. Трябва да си "хванала "бремеността мнооого рано. По - добре си вземи фолиева киселина.Бебетата са прекрасно нещо.
ooooh!жената пита за медикаменти за предизвикване на спонтанен аборт,не за задържане!Дуфастон се пие зазадържане,а фолиева киселина се пие за Spina Bifida!Защо пишете като не знаете? #Crazy
[/qu

От опит. Но аз избрах фолиевата киселина, т.е избрах да имам бебе вместо да го махам. Дуфастонът се пие за много неща - само схемата е различна.Не пиша щото ми е кеф и си нямам друга работа.
Виж целия пост
# 28
На мен ми се струва, че става въпрос за Окситоцин.Той предизвиква контракции на матката и по този начин се изхвърля плода , но преди да се е инплантирал/т.е до към 14 ден/.Продава се свободно в аптеките.
Това е и медикамента, който се слага за по-бързо разкритие при раждане и изгонване на плода.

 
[/quote]
 ooooh!жената пита за медикаменти за предизвикване на спонтанен аборт,не за задържане!Дуфастон се пие зазадържане,а фолиева киселина се пие за Spina Bifida!Защо пишете като не знаете? #Crazy
[/qu

Виж целия пост
# 29
На мен ми се струва, че става въпрос за Окситоцин.
Не става въпрос за Окситоцин  Naughty. Става въпрос за медикамент , който :
Цитат
...не трябва да се използва по време на бременност. Може да предизвика преждевременно раждане или дефекти на плода ... Може да предизвика руптура на матката ...Руптурата може да доведе до обилно кървене и смърт при майката ...
Само да уточня , че руптура е разкъсване на матката .
Не напразно посъветвах авторката да не импровизира , а да помисли добре , преди да прави каквото и да било .  Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия