обикновено мърдане или индикация, че нещо на бебо не му е удобно?

  • 1 514
  • 23
Мили мами,
има ли случаи, в които позата ви, някакво определено движение, шум, са ви накарали да мислите, че на бебо не му е никак удобно и трябва да се разместите/да промените нещо, или всичко си го приемате като ритане?  newsm78
Виж целия пост
# 1
не мисля, че не му е удобно, напротив- това е най- топлата и уютна първа 'къщичка" на бебчо, така че приеми, че просто си сменя позата или си "играе" Hug
Нормално е да му става тясно там, но така или иначе ще трябва да постои още известно време  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Да случвало ми се е понякога.Например като лежах по гръб..
Виж целия пост
# 3
Не,едва ли ще му е неудобно.Ако започне да мърда и рита много бурно,без видима причина(силна музика или силни емоции),тогава може да смениш позата  Peace
На мен ми се е случвало нощем да се будя с ритничета в коремчето ми и като се пообърна малко и да спират.

Ох,колко мило ми стана като си спомних  Blush Flutter
Виж целия пост
# 4
Ами не знаех кога му е неудобно,знаех кога на мен не ми е по-скоро  Crazy

Пък и бебенцето се намества както си иска в коремчето и освен ако ти не лежиш по стомах и не го притискаш не виждам как по друг начин би могло да му е неудобно.
Виж целия пост
# 5
Случвало ми се е, когато лежах по гръб и почти винаги бебка започваше да мърда. Но то се намества така както му е добре не се притеснявай.
Виж целия пост
# 6
С Дияна ми се случваше. Не обичаше да лежа на дясната си страна и винаги започваше да рита.
Сега не ми се е случвало да ме подритва бебето при някоя поза. Нон стоп си ме наритва Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Най-обикновено наместване или естествено приплъзване е според мен...
Виж целия пост
# 8
Ами може и да му е неудобно . Аз като лежах по гръб и се започваше едно диво ритане в ребрата.......Но не съм се замисляла тогава , че това е причината. Сега като чета тази тема newsm78
Виж целия пост
# 9
И аз си мислех,4е когато лежа по грьб не му е удобно на бебо,все запо4ваше да се вьлнува и аз сменях позата Grinning
Виж целия пост
# 10
Ами не знаех кога му е неудобно,знаех кога на мен не ми е по-скоро  Crazy
И аз така Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Когато лежах по гръб и бебето се бунтуваше, после една акушерка ми каза, че в тази поза матката не се кръвоснабдява добре и за това бебо се бунтува!
Виж целия пост
# 12
Аз мисля, че на моята бебка не и беше добре, когато съм седнала и съм си кръстосала краката  Mr. Green . Много започваше да се бунтува в тази поза  newsm78 . Размествах се и спираше да негодува  Laughing . За шумове - не! Имаше период, беше през 6-тия месец от бременността като ходех доста често по заведения с висока музика и очаквах реакции, обаче нямаше такива  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Ами не знаех кога му е неудобно,знаех кога на мен не ми е по-скоро  Crazy

Пък и бебенцето се намества както си иска в коремчето и освен ако ти не лежиш по стомах и не го притискаш не виждам как по друг начин би могло да му е неудобно.
   Peace
Виж целия пост
# 14
А ако наистина не му е удобно какво ще направиш - отиваш да раждаш ли? Шегувам се, нямам как да не му е удобно, перфектно му е даже.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия