Актуални ли са "кичурите" все още?

  • 25 154
  • 107
Решила съм да се боядисам, но се колебая. Преди доста време бях с руси кичури и наистина много се харесвах. Та сега се чудя дали да се боядисам руса или пък на кичури, което е и по удобно, тъй като дори да ти израстне малко косата, не е толкова фрапиращо. Но дали кичурите са все така актуални се питам  newsm78
Виж целия пост
# 1
Я се прави както ти отива и не мисли глупости!
Модата в косите се мени най-вече в десетилетия - студено къдрене, каре, кичури..Ще си демоде ако си на паничка само. Laughing
Виж целия пост
# 2
И аз мисля,че ще е най-добре да се направиш така както на теб ти харесва и ти отива най-важното.
Виж целия пост
# 3
И аз мисля да се направя ОТНОВО така!
Че с тези бои...сто цвята на косата ми...
Виж целия пост
# 4
Я се прави както ти отива и не мисли глупости!
Модата в косите се мени най-вече в десетилетия - студено къдрене, каре, кичури..Ще си демоде ако си на паничка само. Laughing

абсолютно вярно  Peace
Виж целия пост
# 5
Специално за кичурите, хич и не ми пука дали са актуални. Аз съм с кестенява коса, и от 2 години съм с руси кичури, много е свежо, харесвам се и още не са ми омръзнали. Явно защото преди това никога не съм се боядисвала и сега не мога да се нарадвам, че съм различна.  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
На мен също не ми пука дали са актуални или не. От 2003г. съм на руси кичури (преди това се изрусявах изцяло) и изобщо не са ми омръзнали, само от време на време сменям прическата и това е! Преди известно време бях решила да оставя естествения си цвят, но в последствие осъзнах че русото си е русо!  Wink   4470
Виж целия пост
# 7
Давай смело, всичко, което те прави да изглеждаш добре е позволено...
Виж целия пост
# 8
Не са актуални, но ако ти отива и се чувстваш добре с тях се направи.
Виж целия пост
# 9
Давай смело, всичко, което те прави да изглеждаш добре е позволено...
Peace Peace
Виж целия пост
# 10
Да, колкото повече толкова по добре, в различни гами.
Виж целия пост
# 11
Актуални са, но са малко друг вид и се правят по различен начин. Приди два месеца се боядисах така. Фризьорът ми обясни, че се казва "вияж" или нещо подобно  newsm78 Стои много хубаво, особено на слънце  Peace
Виж целия пост
# 12
Е как да не са.....Wink  Peace
Виж целия пост
# 13
Защо да не са?! Лично аз не се харесах, но има много данми ,които изглеждат много добре с кичури Simple Smile
Виж целия пост
# 14
И на мен много ми харесват кичурите. Преди известно време бях на кичури после само с боя, сега от 2 месеца пак съм с кичури...дали са актуални или не, на мен ми харесват, така че щом и на теб ти допадат действай!!! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия