кървене на 16 ден

  • 804
  • 1
Мойта история е дълга и съм писала тук не еднократно .Накратко: Мисед точно преди година , след месец -спешна операция от фул. киста.Част от яйчника е махнат. Санаториум в Поморие, 6мес. противозачатъчни до декември . Февруари доста силни болки и лекарите казаха ,че е спукан фоликул. Тънка лигавица .Сега март пак ново 20-е. На 16 ден от МЦ прокървих доста силно със съсиреци .Било хормонално нарушение . Не знам да не е пак някаква киста .Лекарят не вижда нищо . Пие дуфастон от 2месеца . Хиляди изследвания от които има повишени нк клетки -17% . Как да тълкувам това течение ? Колко време трябва да се възстановя хормонолно и дали само дуфастона ще е достатъчен .?Благодаря Ви .
Виж целия пост
# 1
Защо не смениш лекаря?
между другото февруарският ми цикъл беше ановулаторенп и с продължителност 17 дни. Да не е било и при теб така?
И още нещо хормоналните препарати не са от най-безобидните и при техния прием се налагат почивки. С две думи не ми се струва, че кой знае какво ти помага `Дуфастон`, след продължителен прием възникват хормонални промени в организма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия