Споделете идеи за оригинални изненади и подаръци за различни поводи.

  • 26 219
  • 9
Не ви ли се е случвало да се чудите какъв подарък да купите за рожден ден ,сватба ,годишнина ,юбилей или някакъв друг повод newsm78.
Да измислиш подарък за жена сякъш е по лесно отколкото за мъж.
Споделете какви оригинални идеи са ви идвали на ум и дали са се получавали изненадите успешно.
А с какво бихте впечатлили едно дете? Или пък бъдещата си съпруга?
Да напишеш пожелание на картичка понякога се оказва истинска мъка.Голям зор!

Споделете идеи !Дайте акъл! happy bd  newsm67
Виж целия пост
# 1
Това го видях току-що и много ме впечатли:
http://www.crossthelinebg.com/
Виж целия пост
# 2
Двама мои приятели още помнят букетчетата, дето им спретнах.  Grinning
Шани, пазиш ли го още на снимка? Не вярвам да си забравила за какво говоря Drunk
Виж целия пост
# 3
Шани, пазиш ли го още на снимка? Не вярвам да си забравила за какво говоря Drunk

да, да... но да се сетя къде точно?  Rolling Eyes

намерих го Wink
Виж целия пост
# 4
Букета е супер оригинален!!! newsm74
Виж целия пост
# 5
Ще си копирам поста от един друг форум

"Наближаващите празници ме подсетиха за начини за поднасяне на подаръци.
На мен това ми е стихията - все измислям нещо оригинално, колкото и дребен да е подаръка.
- за миналия Св. Валентин подарих на мъжлето списание Плейбой, но в перфектна празнична опаковка и му го доставиха с такси на работа, заедно с кутия шоколадови бонбони
- намери си новия телефон между дрехите, които трябваше да прибира точно в момент, в който се бяхме скарали и не си говорехме /но аз в процеса на спора му го сложих в нещата и той го намери малко по-късно/
- баща ми подари на майка нова пералня за годишнината им като я доставиха заедно с букет цветя и картичка пред вратата, звъннаха и тръгнаха. Майка ми отвори и 5 мин. не можеше да реагира какво става и какво прави тази пералня пред входната врата, а баща ми се заливаше от смях вътре
- по същия начин майка получи за рождения ден мобилен телефон, но този път спуснат от горния етаж до нашия прозорец - само си представете гледката: букет цветя, за него закачен gsm се носят между етажите и спират на нашия прозорец. Майка тъкмо се беше засилила да пуши, а пред погледа й се оказват телефон с цветя
- пак майка за рождения си ден получи часовник, скрит в тортата
Баща ми има и много бисери за подаръци - пресен пример от миналата година - подари на майка пожарогасител, огромен, тежък - не може да го вдигне, ама си има подарък жената"
Виж целия пост
# 6
Точно такава тема търсех! След 2 седмици съпругът ми навършва 33 год. и много искам да го изненадам с нещо. Убедена съм, че ще оцени усилията ми! За сега съм измислила да му взема албум с място за писане, като в него ще подредя снимки от бебешките му години до днес. Сред тях ще са ключови моменти от живота му. Това , смятам, ще му е спомен за цял живот, пък и доколкото знам, той няма нито един албум. Снимките му стоят в една кутия от обувки  Mr. Green Ще ми се и още нещо, ама като не се сещам  newsm78
Виж целия пост
# 7
Търсих навсякъде оригинални идеи за подарък на една близка за юбилей и както разглеждах ми хрумна една идея.В албум за снимки, от тези по класическите(където се закрепят ъгълчетата на снимките) да подредя разпечатки за всякакви събития, случили се в годината на раждане, също така автомобили, известни личности с техните кратки биографии и накрая снимка на рожденика с негова биография.Моге да си добави и диск с музика от съответната година и/или диск с филм, също от тогава.Мисля, че е интересно и оригинално, но незнам дали ще бъде оценен newsm78
Виж целия пост
# 8
Подарък за сватба: по-скоро подаръка е за сватбеното пътешествие. Предварително се разузнава колко дни ще трае сватбеното пътешествие. За всеки ден се приготвя малко подаръче, опаковано отделно и надписано. Вътре има послание или пожелание, заедно с някакъв символичен подарък - 2 пакетчета чай,  3в 1, две захарчета,  бонбони, солети, шоколадчета, презервативи  Wink , изобщо каквото ви хрумне. Когато си подарявате подаръка, изрично се казва, че подаръците се отварят ден за ден. Може в 00:01 минута на следващия ден , но не и преди това. До тук сме правили това за три сватби, младоженците бяха изключително изненадани.
Виж целия пост
# 9
Букета е супер оригинален!!! newsm74
newsm10 Супер е ...Много ме впечатли ... Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия