ВЪПРОС ЗА ОБУВКИ "ECCO".

  • 32 497
  • 52
 Чувала съм,че са качествени.Имате ли опит с детските обувки и знаете ли как варират цените при тях? Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Много съм доволна от обувките им а в неделя гледах за момичета обувки-бяха към 100лв.
Виж целия пост
# 2
По-добрите обувки   Peace
Около 100 лв +/- , или около 50 лв +/- покрай намаления  Wink
Виж целия пост
# 3
Аз и мъжа ми носим ЕССО .Друга такава обувка не съм имала.Можеш да я носиш 5 години и няма мърдане,друг е въпроса,че ще ти омръзне.За детето не съм купувала ,защото според мен не си заслужава,много бързо му расте крачето.От същия магазин на Витошка последния път си купих Gabor,но според мен не са толкова добри.
Виж целия пост
# 4
сина ми имаше кецки на тази марка.От Англия му бяха донесени.Скъса ги от носене и не мръднаха,а и му бяха страшно удобни.Искаше все с тях да е.Мисля,че си заслужават парите
Виж целия пост
# 5
За мен няма по - добри обувки от ECCO  Peace Синът ми проходи с такива и сега също носи .
Цените на новите модели са между 109 и 130 лв.
Заслужава си , защото са много здрави , изключително удобни и качествени и изкарват сезона без да мръднат  Peace

И мен ако питате - точно за децата най си заслужава  Hug
Виж целия пост
# 6
Това са едни от най-качествените обувки, които могат да се намерят на нашия пазар. Тези дни гледах новите детски модели, на цена около 120 лв. Имаше няколко модела обувки и няколко тип маратонки, всичките много хубави като модел. Ако крачето на детето вече не расте много бързо, си струват отвсякъде.
Виж целия пост
# 7
За мен няма по - добри обувки от ECCO  Peace Синът ми проходи с такива и сега също носи .
Цените на новите модели са между 109 и 130 лв.
Заслужава си , защото са много здрави , изключително удобни и качествени и изкарват сезона без да мръднат  Peace

И мен ако питате - точно за децата най си заслужава  Hug

Точно така ...и аз мисля, че за децата най- си заслужава...аз купувам предимно от намаленията, тогава не е чак толкова скъпо.
Обувките са красиви, качествени и удобни
Виж целия пост
# 8
Впечатлихте ме с тези добри отзиви! Къде имат магазин в София?
Виж целия пост
# 9
Единият магазин е на пл.Славейков , а другият в мола на Стамболиййски  Peace

Синът ми даже имаше ситуация / това преди около година /  - купуваме му нови маратонки - Найк  и разбира се искаме да му ги обуем . Като се тръшна това дете - не , та не  Confused
Рев да си иска обувките ЕCCO  Laughing Близо два месеца отказваше да обуе каквото и да било друго . В крайна сметка ходихме да купим други обувки , по - голям № ...
И до ден днешен маратонки и др. обувки носи с триста зора ...  Joy
Виж целия пост
# 10
Единият магазин е на пл.Славейков , а другият в мола на Стамболиййски  Peace

Синът ми даже имаше ситуация / това преди около година /  - купуваме му нови маратонки - Найк  и разбира се искаме да му ги обуем . Като се тръшна това дете - не , та не  Confused
Рев да си иска обувките ЕCCO  Laughing Близо два месеца отказваше да обуе каквото и да било друго . В крайна сметка ходихме да купим други обувки , по - голям № ...
И до ден днешен маратонки и др. обувки носи с триста зора ...  Joy
Обувките са наистина страхотни.Страшно удобни и много качествени.
Имат и още един магазин на Витошка. Peace
Виж целия пост
# 11
И ние сме доволни от тези обувки. На малкия също само от тях купувам - качествени са и са удобни.  Само за себе си все не мога да харесам модел - дамските са ми малко бабешки.
Виж целия пост
# 12
И аз и мъжа ми си купуваме обувки от ЕССО. Детето ми проходи с тях, след това съм купувала пак и сега за пролетта пак сме купили едни ЕССО  Peace Невероятно качествени, удобни, струват си парите. И аз, като Бобка и Пипинка, мисля, че за децата най си заслужава да се купуват, а за прохождане са номер 1  Peace  Peace
Виж целия пост
# 13
Много сме доволни от обувките "ECCO". Най-добре е обаче, когато хванеш намаленията... тогава излизат на половин цена!
Виж целия пост
# 14
Имат и още един магазин на Витошка. Peace
Нямат магазин на Витошка  Rolling Eyes В магазина на " Саламандър " продават някой модели на ЕССО .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия