Подкожни пъпки окосмената част на главата

  • 21 430
  • 6
От известен период ми излизат пъпки по окосмената част  главата ,който са много болезнени  Sad когато  се сресвам бихте ли ми дали някаква идея от какво се получават има ли някакъв лек?
Виж целия пост
# 1
При съпруга ми е така. Често му излизат пъпки който дори загноясват и доста го боли но не е ходил на лекар.Ще следя темата с интерес.Дано някой може да даде съвет.Въпреки,че съм убедена,че си е за кожен лекар.
Виж целия пост
# 2
И аз имам такъв проблем. Ходих на кожен лекар и ми изписаха медицински шампоан против пърхут, но вече не си спомням каква марка беше. Ефекта имаше само до като го ползвах, след това-нищо. И сега ми се появявт от време на време, но не предприемам никакво лечение.
Виж целия пост
# 3
Мъжът ми също има такива проблеми. Изписаха му Низорал шампоан и Себорал форте. Има ефект.
Виж целия пост
# 4
MamaGalka и какво му казаха на съпруга ти на каква основа се появяват ?Аз съм чувала на нервна но дали е така?
Виж целия пост
# 5
Ами май да!
По принцип той си е от притеснителните и като се тревожи за нещо започва да се чеше по главата.
Всъщност лекарят ни не беше много словоохотлив - джипито. Може да се дължи и на прекомерно омазняване на кожата. Но себорал форте е добро лекарство и помага. То е лосион от чемерика мисля, че беше. Втрива се в корените на косата.
Виж целия пост
# 6
За подкожни пъпки, които забират, независимо къде излизат-вървете на лекар.
Не общопрактикуващия, а дерматолог.
Искайте изследване на кръвта, също стафилококово изследване.
Козметичните продукти решават проблема само временно.
Аз се влачих така 2 години..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия