стил на коса!!!

  • 3 493
  • 44
    какъв продукт използвате ,за да "дооформите"при4еската"си?аз ползвам в момента крем-гел на "нивеа"-като си изправя косата мацкам бебе6ките по -къси коси4ки с това и те не стоят щръкнали от изправянето...днес видях нов подобен крем на "нивеа"в малка много сладка кутийка,лилава,от новата им серия,май за блясък бе6е..но ми се иска да си взема и някакво спреи4е-за блясък,не омазняващо,не отежняващо....вие какво прилагате като продукт
   пък и няма актуална тема по тоя въпрос-СПРЕЙ,ГЕЛ,ВАКСА,ПЯНА,ЛАК...
   СПОДЕЛЕТЕ Hug, мнения по въпроса
Виж целия пост
# 1
 то вси4ко тук май се свежда до едните кристали Laughing и друго-не!

  Crazy
Виж целия пост
# 2
Аз само кристали използвам за дооформяне, но това е защото винаги я изправям с преса и после ги слагам, за да не ми хвърчат краищата
Виж целия пост
# 3
Има 101 теми по въпроса вече,сигурно затова никой не ти отговаря.

И не се свеждат нещата до "едните кристали",които няма как да служат за дооформяне на прическата, пък и доколкото знам имат друга функция.
Виж целия пост
# 4
Има 101 теми по въпроса вече,сигурно затова никой не ти отговаря.

И не се свеждат нещата до "едните кристали",които няма как да служат за дооформяне на прическата, пък и доколкото знам имат друга функция.
  да, аз казвам,4е вси4ки са луди по кристалите и друго не ги интересува,не ме разбра..а темите не са актуални,за6тото са стари и общо взето хората много не ползват такива не6та,и не споделят като мнения по4ти ни6то Thinking поради тая при4ина
Виж целия пост
# 5
За да си направя прическата, използвам пяна за коса на Seri и лак на Л'Ореал Peace
Виж целия пост
# 6
 Estellia,лака,който ползва6 на лореал кой е то4но-?? и какъв ефект оказва на твойта коса.омазнява ли,фиксира добре,блести и тн ти то4но какъв ефект постига6 с него
Виж целия пост
# 7
Аз снощи точнотова писах в една тема.
КОсата ми е къса, използвам крем-восък на Л'Ореал - "Play Ball"
Виж целия пост
# 8
Използвам кристали за коса на Биофарма и лак за дооформяне ма прическата Simple Smile
Не мога да търпя разни мазила по косата, не се чувствам комфортно Confused
Виж целия пост
# 9
Използвам пяна за коса Лонда  и после лак "Малиция".
Виж целия пост
# 10
Най-често използвам това , но имам и вакса Лонда и пяната Лонда (използвам я рядко - когато си къдря/чупя косата). Използвам и това    И винаги имам едни лак за супер силна фиксация, който използвам за фиксация на по специални прически.
Виж целия пост
# 11
Аз ползвам балсама без отмиване на Шварцкопф  Peace
Не е стилизант обаче.
Виж целия пост
# 12
Ползвам пяна лак и много рядко вакса за косата ми
Виж целия пост
# 13
Пяна и лак всеки ден от много години Flutter и въпреки всичко още не мога да намеря онзи Лак, който оставя косата жизнена след напръскване  Tired
Виж целия пост
# 14
кристали и лак за коса  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия