Какво си мислите за бившето гадже?

  • 4 052
  • 66
Липсва ли ви,мразите ли го....или просто не ви пука?
Виж целия пост
# 1
Отдавна не съм преглеждала старите файлове. Има там една папка с липсващи персони, към които се завръщам с носталгия. Другите са Shift+Del.
Виж целия пост
# 2
Защо само за бившето? И за по-бивши си мисля работи.
Никому нищо лошо не мисля, дано и те на мен. Няма такъв, който ще подмина на улицата.
Виж целия пост
# 3
Ми, не ми пука.
Чух,че се е оженил, чака и детенце и това ме радва.
Понякога си мисля как ли протича животът му, но ей така от любопитство,а не защото се интересувам.
Все пак е присъствал 5 години в моят живот.
Виж целия пост
# 4
Хаха...Моето бившо гадже аз го зарязах и честно казано ще ми е доста неудобно ако се срещнем случайно... Whistling

Не гледайте,че съм малка.
Виж целия пост
# 5
Не ми пука, май Thinking
 а къде е анкетата newsm78
Виж целия пост
# 6
Ние си запазихме дружбата. Чуваме се от време на време. Чудесен човек, стига да не делим един покрив.
Виж целия пост
# 7
Не съм била влюбена в нито един от бившите си, така че ... не ми пука  Rolling Eyes последното преди мъжа ми не съм го виждала и чувала, нито знам какво става с него след раздялата, т.е. преди 11 г.
Виж целия пост
# 8
Липсва ли ви,мразите ли го....или просто не ви пука?
Не ми липсва.Не го мразя. Е, чак пък изобщо да не ми пука... Whistling
Виж целия пост
# 9
За кое по-точно? LaughingСамо един човек преди съпруга ми е бил достатъчно важен за мен,останалото е било някакво моментно настроение.Та за него-не мога да кажа,че ми липсва,но си пазя спомените за него и винаги се радвам,когато се видим,дори да е на няколко години веднъж.
Виж целия пост
# 10
 От 5 години не съм чувала нищо за него,но никак не ми липсва все пак аз го оставих
 Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Първата ми любов не е вече между живите, а другите -  ако е бивше, не е вече гадже, така че не ме интересува. Аз да мисля за нея, а тя в този момент да е вдигнала краката някъде - да не ме е ритнал кон  Whistling
Виж целия пост
# 12
Нищо особено не мисля за бившите ми гаджета.
Щом не съм някой от тях в момента, значи така е трябвало да стане. Както са написали по-горе, никой от тях не бих подминала на улицата.
Виж целия пост
# 13
Не ми пука, май Thinking
 а къде е анкетата newsm78

Ще се поправя,но утре, сега отивам да друсам бебе с колики Sick
Виж целия пост
# 14
Липсва ли ви,мразите ли го....или просто не ви пука?
Не ми липсва.Не го мразя. Е, чак пък изобщо да не ми пука... Whistling
yes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия