Нивея са мошеници!

  • 16 721
  • 176
От играта, която тече в момента не се печели нищо. Купила съм си вече 5 продукта - 1 мляко за разгримиране и шампоана, балсама, пяната и лака от серията Даймъндс глосс, за да ги пробвам. Реших днес да изпратя кодовете на всичките и нито един не печелеше. Оплаках се на приятелките ми. И те имат поне по 3 продукта и нито един не печели нищичко.
Не че съм им за тъпите подаръци ама сигурно има хора, които ще изберат техните продукти не заради качеството, а заради играта. Раздаваха по едно време листовки по супермаркетите, че едва ли не всеки втори печели. Не е така! Ако някой е спечелил нещо моля да сподели, та поне да разберем, че има някой късметлия, намазал от хилядите им подаръци!

И не на последно място искам да кажа, че серията Даймънд Глосс  не струва!!! Особено пяната  е най-ужасното нещо, което съм си слагала на косата. Блясък няма, така че въпростните продукти отиват в кофата!
И още - адски са развалили качеството на всичко от шампоаните до млеката за тяло. За бронзиращия им лосион няма да говоря защото няма такъв боклук  Sick  #Cussing out
Вече дори класическия им крем, който преди беше страхотен в момента е на ниво нискокачествена българска козметика!  #Cussing out
Виж целия пост
# 1
Вчера пратих 2 кода от шампоаните им , разбира се не спечелих нищо Mr. Green.И на мен ще ми е интересно дали има спечелили Thinking
Виж целия пост
# 2
Аз тъкмо се каних на пяната от серията-благодаря,че сподели. Hug
Виж целия пост
# 3
Купих и аз вчера едно кремче, обаче още не съм пуснала кода. Сега ще го пусна, че ми стана интересно и ще пиша дали съм спечелила  Whistling
Виж целия пост
# 4
Ни пичели  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Само Нивея-та да бяха така. Изобщо не разчитам на това да спечеля каквото и да било, от която и да било фирма, марка и т.н. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Само Нивея-та да бяха така. Изобщо не разчитам на това да спечеля каквото и да било, от която и да било фирма, марка и т.н. Rolling Eyes
    Peace то не може вси4ки да спе4елят от "хилядите"награди,защото си нямаме на представа реално колко хора у4астват-много..аз съм пе4елила от подобни игри.късметлийка съм Blush....и при по-големите фирми,когато става на въпрос за награди не нагласят нещата,имам близки пе4елили доста големи награди,аз само малки съм
Виж целия пост
# 7
"мошеник" се пише, едно "н". Rolling Eyes

Как не разбрахте, че всички тези игри, промоции и т.н. са просто за да увеличат печалбите на марката, да им се купуват продуктите, а не да дават награди?

Често им казвам на тези игри и на онези по телевизиите, че са създадени, за да броят глупаците в България. Лошото е, че никога не могат да се преброят, защото е пълно с такива hahaha Joy
Виж целия пост
# 8
И още нещо... знаете ли колко продукти на Нивеа има на пазара, във всеки един град, във всеки квартал, във всяко едно магазинче? Като погледнете реално, какъв Ви е шансът да уцелите някоя дреболия?

И на всичкото отгоре печелят от смс-ите Ви. Ето на това му викам "маркетингова стратегия"  hahaha Joy hahaha Joy hahaha
Виж целия пост
# 9
"мошеник" се пише, едно "н". Rolling Eyes

Как не разбрахте, че всички тези игри, промоции и т.н. са просто за да увеличат печалбите на марката, да им се купуват продуктите, а не да дават награди?

Често им казвам на тези игри и на онези по телевизиите, че са създадени, за да броят глупаците в България. Лошото е, че никога не могат да се преброят, защото е пълно с такива hahaha Joy

да,те са,за да увели4ат интереса към марката!реални награди дават кола,сони,ейвън,..награди,които съм пе4елила са дискове,козметика,вино,както казах мои близки спе4елиха кола!..но тези по телевизията са менте определено hahaha
Виж целия пост
# 10

Често им казвам на тези игри и на онези по телевизиите, че са създадени, за да броят глупаците в България. Лошото е, че никога не могат да се преброят, защото е пълно с такива hahaha Joy

hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 11
В тази игра не съм участвала но ако сравня с играта на кока кола лайт там изпих поне 20 бутилки  и пуснах сума смс-и за сребърните бижута. Накрая реших да им се обаждам че са мошенници и нищо не печеля и взех че спечелих сребърен пръстен. Вярно че беше пълен боклук, но все пак печалба. та може и тук да е така - рядко, но все пак да се печели.
Виж целия пост
# 12
В тази игра не съм участвала но ако сравня с играта на кока кола лайт там изпих поне 20 бутилки  и пуснах сума смс-и за сребърните бижута. Накрая реших да им се обаждам че са мошенници и нищо не печеля и взех че спечелих сребърен пръстен. Вярно че беше пълен боклук, но все пак печалба. та може и тук да е така - рядко, но все пак да се печели.


Ти с тези двадесет смс-а си си го изплатила(че и отгоре) този пръстен!
Виж целия пост
# 13
Как не разбрахте, че всички тези игри, промоции и т.н. са просто за да увеличат печалбите на марката, да им се купуват продуктите, а не да дават награди?


Разбрали сме, разбрали сме! Никога не участвам в такива игри, не го провете и вие, безмислено е.

П.П. Съчувствам на авторката на темата.
Виж целия пост
# 14
В интерес на истината не купувам нищо на Нивея-още преди години сестра ми ме предупреди, че специално козметиката за коса е под всякаква критика. Интересно обаче, половинката много се радва на мъжката им серия-шампоан, кремове за лице....явно се стараят повече, като имат по-малък сегмент клиенти Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия