лек за нервите???

  • 3 321
  • 63
Какво Ви действа най добре за успокоение на нервите от напрегнатите дни?Какви хитринки правите?И има ли ефект от ароматерапиите и масажът с нещо си?
Виж целия пост
# 1
На мен шопинг-терапията чудно ми успокоява нервите  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
ШОПИНГ smile3521
Виж целия пост
# 3
И при мен шопинг много помага  Grinning
Виж целия пост
# 4
Шопинг.
Разкрасителни процедури.
Любима музика.
Приятно четиво.
Излизания с приятелки по барове, дискотеки и т.н.

Ако пък причината за нервите е гаджето, тогава спасението е в ново гадже Laughing
Виж целия пост
# 5
Определено и аз съм за шопинга ,но съм чувала,че масажите също давали  отлични резултати Peace
Виж целия пост
# 6
Секс. Mr. Green
Виж целия пост
# 7

О, да, това го пропуснах без да искам Peace
Виж целия пост
# 8
за това съм съгласна Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 9
Шопинг задължително Simple Smile Или коренна промяна... по косата. Секса... ех... след някой и друг месец.
Виж целия пост
# 10
Еднодневна командировка на детето при баба му Peace
Виж целия пост
# 11
Разходка сама или без децата поне. Ако мога да си купя и нещичкоооо... Не пропускаме през уикенда да отидем на полянка, извън града, но е с децата обикновено и не е пълна почивката, но пак става. Но май много зависи от какво са ти нервите. Ако е от прекалена и шумна работа, бягаш на тихо и спокойно. Аз пък през зимата като си стоях в къщи и не можех да мръдна, си лекувах нервите с ходене на главната (когато някой ме замести в гледането)- да видя хора.
Може и със спорт.
Виж целия пост
# 12
1. Хубав секс
2. Шопинг
3. Любима музика
4. Шоколад (в промишлени количества)
5.Интересен филм (кино)
6. Мента , глог и валериан  Mr. Green

В този ред
Виж целия пост
# 13
Нали все съм свикнала да чета за гримове и червила във форума, та за това влязох в темата, тъй като ме заинтригува заглавието: "ЛАК за нерви". Е, това че е почти 2 часа също си каза думата. Joy
Виж целия пост
# 14
Посещение при фризьор и пазаруване (на дрехи и козметика и т.н. за МЕН) thumbsup
А и добре ми действа една "малка" екзурзийка   car003
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия