малка вана

  • 4 375
  • 7
Здравейте Grinning Някой има ли представа къде мога да намеря малка вана за баня. За 100, 105см. става въпрос. Мисля, че се водят седящи. Но искам да е с равна  основа, а не с надигната част за сядане  Simple Smile (айде сега и претенциии Mr. Green ) Само вана с такъв размер би се събрала в нашата "широока" баня, а мисля, че на детето ще му е голям кеф да се плацика вътре. Е да ама- навсякъде има само големи от 140см нагоре, че и хидромасажни на всичкото отгоре за по 2000 лв. ooooh!
Моля драги съфорумки помогнете и този път  Hug
Виж целия пост
# 1
Магазини за вани продават вани по каталози и поръчка, където можеш да избираш от десетки и стотици модели всякакви размери и конфигурации. Какво означава "навсякъде има само големи" аз не разбирам.
Виж целия пост
# 2
Ами значи, че до момента аз не съм открила такъв магазин. Най-малките, които ми дадоха възможност да поръчам са 110 см,  а 100см са ми предлагали само с подигнат седящ вариант. Затова и питам. Ти ако ми кажеш магазин, в койдто да ми предложат това, което търся, ще те черпя. Истината е, че има доста изобилие на големите и скъпи варианти - тези малките вани не са им приоритет.
Виж целия пост
# 3
На Стамболийски, след Одрин, но преди пазара Димитър Петков, отдясно, има някакъв магазин за вани и огледала. Не знам дали продават такива вани каквито търсиш, но районът не предполага високи цени, пък съм виждала изнесени на тротоара вани.
Можеш да провериш също и в района на Сточна гара. Там гъмжи от строителни магазини, включително и за санитарен фаянс и т.н.
Виж целия пост
# 4
Отдавна не съм била в България, помня поне няколко, но точно никога няма да се сетя за названието на улиците в София.  Laughing В момента не тече ли Стройко?

п.с. такива неща не се купуват на Сточна гара.
Виж целия пост
# 5
Виж и в Практикер - имаха голям избор.
Виж целия пост
# 6
Утре е последния ден на СТРОЙКО-то ако имаш възможност се разходи имаше изобилие от такива фирми предлагащи вани и др.
Виж целия пост
# 7
Мерсаж за всички отговори!
Eee, много ме е яд - изобщо не съм се сетила за Стройкото, минало ми е покрай ушите, че тече в момента. Пък на всичкото отгоре и свършва утре Confused Аз съм вързана с една 7-месечна Шушулка вкъщи, така че май няма да успея да се възползвам за съжаление.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия