Сензори за паркиране - Парктроник.

  • 5 831
  • 7
Здравейте момичета,

Колата ми няма тези екстри и понякога се затруднявам с паркирането в София. Видях в www.palmin.biz че може да се сложат на колата и ще улеснят паркирането и предпазят колата от издраскване. Моля споделете дали си заслужава да се поставят тези устройства.
Виж целия пост
# 1
На моята кола има парктроник. Със сигурност няма да имам проблем да паркирам и без него, но е удобство, особено когато следиш да не опреш в бордюр или друга ниска преграда.
Виж целия пост
# 2
Колата ни има парктроник.Голямо удобство е. Един ден зимата мъжа ми се мотаеше пред единия сензор и аз спрях парктроника,че ми наду главата,но после забравих да го включа. Навика си каза думата,но добре ,че имаше голям сняг та като паркираше мъжа ми,не можа да отнесе един стълб назад,а се подпря в една преспа ooooh!
Виж целия пост
# 3
Ние имаме и на двете коли,на мъжът ми е фабричен,но на моята го сложихме допълнително,на предишните ни две също бяхме сложили допълнително,съпругът ми е много добър шофьор/за разлика от мен Laughing/,но въпреки това е много доволен от тази екстра,а за мен да не говорим-изключително ми е полезен,защото не всичко можеш да видиш назад като маневрираш,лошото е,че понякога те заблуждава,като засече някои високи треви например,но се свиква.По добре лъжлива тревога,отколкото да се натресеш някъде или не дай боже върху някого.
Виж целия пост
# 4
Добра превенция е, особено за неопитни или не особено добри шофьори. При всички случаи не би навредил Peace
Виж целия пост
# 5
момичета, колко пари е и от къде може да се купи  Laughing
Виж целия пост
# 6
момичета, колко пари е и от къде може да се купи  Laughing
Нашият е около 300 лв. ,отделно се заплаща боядисването на сензорите в цвета на бронята-около 60 лв.
Виж целия пост
# 7
На parkirane.com има доста добра информация за парктрониците, ако все още има интересуващи се. Аз вчера гледах една жена, която паркираше и имаше парктроник. Даже главата не си обърна назад да погледне, паркирането изглеждаше като детска игра. Сериозно се замислям дали да не сложим един на нашата алфа,че все пак е голяма кола и по-трудно се паркира.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия