Къде е outlet-ът на Seven Seconds?

  • 10 319
  • 21
Здравейте момичета,
в едно женско списание ми попадна информация, че някъде в София има магазин на Seven Seconds, където освен най-новите колекции бельо, чорапи и чорапогащи, могат да се купят и такива от по-старите колекции, на добри цени.
Имате ли представа къде е този магазин?
(в списанието не пишеше)
Виж целия пост
# 1
честно да ти кажа сега чувам,но ще следя и мен ме интересува този въпрос
Виж целия пост
# 2
И там бельото е скъсано  като в другите ли?
Виж целия пост
# 3
Beti, 80 % бельото ми е от този магазин и не съм виждала дори скъсана или неугледна стока... я разкажи ти какво си видяла, че ме заинтригува   bouquet
Виж целия пост
# 4
Не знаех, че има аутлет на 7секъндс  newsm78
Иначе, там почти винаги има нещо намалено, от стари колекции и т.н. Магазинът на Пиротска е най-зареден откъм преоценени стоки, там изсипват остатъците от всички им магазини. Никога не съм попадала на скъсано или мизерно  newsm78
Виж целия пост
# 5
в списанието, което аз имам, пише, че скоро ще отворят аутлет. Peace
Виж целия пост
# 6
Ми тя тази думичка "аутлет" е толкова модерна в Бг,че не е истина просто............Не се учудвам че и тази марка ще направи такъв като всички останали Wink
Виж целия пост
# 7
Ми тя тази думичка "аутлет" е толкова модерна в Бг,че не е истина просто............Не се учудвам че и тази марка ще направи такъв като всички останали Wink
Всъщност 7секъднс не е марка, а верига магазини за бельо, бански, нощници и подобни аксесоари  Wink Та затова е странно, че ще откриват аутлет, то самия магазин се опосква като има намаления, та какво ще остава за аутлета  Thinking
Виж целия пост
# 8
Марка,магазин.......няма значение,важното е аутлети да има Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Марка,магазин.......няма значение,важното е аутлети да има Mr. Green
О,да  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Не е отворен магазина още, но има голям интерес от сега.
Виж целия пост
# 11
Аз съм луднала от работа и не мога често да влизам във форума, но предварително благодаря на всички, които ще споделят информация!   bouquet Та дано разберем къде е/ще е този магазин  newsm78
Виж целия пост
# 12
И аз съм виждала много намалени неща в магазина им на Пиротска. Peace
Виж целия пост
# 13
Надявам се там да пуснат и бельо за по-едри дами. Бикините ми стават, но сутиените им са все едни маломерни.
Виж целия пост
# 14
Надявам се там да пуснат и бельо за по-едри дами. Бикините ми стават, но сутиените им са все едни маломерни.
По-голяма чашка от B или C там рядко има, или поне аз рядко съм виждала. Иначе за по-едри бюстове знам, че Триумф имат доста избор. Но пък те не са така красиви като един сутиен на Кокай или Принцес Там-Там примерно  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия