Кой какво дава за закуска на бебетата си?

  • 18 301
  • 25
Здравейте.След една седмица ще навършим 8 месеца.Досега в 10:00 часа му правих попарка.Напоследък вместо да му давам плодовото десертче,направо слагах в попарата  банан или ябълка.Иска ми се да разнообразим малко закуската.Вие какво давате?Редувате ли попара с нещо друго.Изобщо какво може да се дава на закуска?
Виж целия пост
# 1
Моето вече не е бебе,но закусва Нестле Джуниър Peace
Виж целия пост
# 2
Ами аз разнообразявам,и то защото попарата не я харесва много.Например давам АМ с бисквитки и половин бурканче плодово пюре или АМ със сухар,масло и плодово пюре,също и 5-6 лъжички сирене,извара или кисело млякоо,смесени с готово пюре от плодове и овес,ориз...Когато бързам или е изгладнял направо от плодовите дуети на Хип или кашите Лека нощ с грис,бисквити...Общо взето гледам да има зърнен продукт+плод+млечен продукт,за да е наистина хранително и полезно  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз още давам само АМ
Виж целия пост
# 4
Аз редувам попарата с кус-кус и плодова каша.
Виж целия пост
# 5
АМ.Само това иска.
Виж целия пост
# 6
Ние не ядем за закуска нищо различно от Ам защото закусваме в 09,00/09,30 и не остава време за друго! 
Виж целия пост
# 7
ние хапваме АМ и суров плод / банан / или комбинация круша с банан , плодово пюре и от другата седмица започвам да си му давам сириалите , които си хапваме вкъщи , те са подсилени с желязо -попара не смятам да давам.
Виж целия пост
# 8
И моята вече не е бебе, но продължава да си пие АМ за закуска. Харесва й, иска си го и ще си го пие докато има желание.
Виж целия пост
# 9
До 1 годинка АМ,а сега пълноценно  мляко за деца над една година. Peace
Виж целия пост
# 10
Кус-кус,комбинации от плодове,АМ с бисквитки или плодово пюре,киселите млекца на Нестле за след 8месеца пак заедно с бисквитки.
Виж целия пост
# 11
Редувах попарката с каша,грис,кус-кус.Но от 11тия месец неиска нищо друго освен попарката.Явно и е станала любима Heart Eyes
Виж целия пост
# 12
Нашата закуска е много еднообразна. Всяка сутрин пие само АМ. Имаше периоди по-рано, когато хапваше каша или пък плодово пюре, но от известно време не иска нищо друго освен АМ. За попара, кус-кус и тем подобни не иска и да чуе.
Виж целия пост
# 13
И ние закусваме само АМ(към 9ч.). Попара и кус кус изобщо не мога да я накарам да яде Tired
Виж целия пост
# 14
И ние закусваме Ам,а после идва обед и направо пюре.
Ти можеш да му даваш овесени ядки,каша,кус кус и попарката,която правиш.Давала съм и плод+бисквитки и Ам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия