Препоръчайте ми лекар УНГ

  • 2 157
  • 6
Здравейте, моля да ми препоръчате добър лекар УНГ, за предпочитане в Токуда. И аз, и двете ми по-големи хлапета се лекуваме от два месеца от ангини, синузити и отити все неуспешно, очевидно не сме при подходящия лекар. Ако сте доволни от някого, моля споделете мнение. Предпочитам Токуда, защото харесвам болницата, а и ми е удобно. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
В Транспортна болница са много добри лекарите- д-р Френгов, Зайков, проф. Едрев.
Виж целия пост
# 2
Въ в Военна болница имам познати, ако Ви интересува. В Токуда не ги познавам и нямам мнение за тях.
Виж целия пост
# 3
В Транспортна болница са много добри лекарите- д-р Френгов, Зайков, проф. Едрев.
днес бяхме при Френгов..........въпреки, че ми донесе уажсно лоши новини, той за мен е уникален специалист, днес за първи път платих преглед с удоволствие, и съм сигурна, че той ще помогне на сина ми и детето ще е добре
Зайков не видя това, което Френгов видя Peace
Едрев също е страхотен специалист Peace
Иди при тях, сериозно ти го казвам Peace
Виж целия пост
# 4
Може би така ще направя. Днес бяхме на преглед при една лекарка, която общо-взето харесвах, защото се държи много мило, но как да не се разочаровам, като не може да излекува нито мен, нито децата? То не бяха смени на лекарства, то не беше чудене. Най-мразя да се налага аз да питам: А да слагаме ли капки в носа? А да давам ли сироп за кашлицата? Нали все пак тя трябва да ми каже лечението, не аз да задавам въпросите. На всичкото отгоре днес ми каза: Това дете дали няма трета сливица? Ами аз мислех, че специалистът по УНГ трябва да каже дали има трета сливица, а не да пита мен. Да не съм телепат...

Та затова искам да си намеря специалист и да си ходя при него, защото моите предимно от това боледуват. А тази зима просто надминаха себе си. И аз покрай тях...

Много ви благодаря за съветите. Ако все пак се сетите и за лекар УНГ в Токуда, споделяйте. А за д-р Френгов как да си запиша час? В болницата ли се звъни? Ориентирайте ме, ако е възможно.
Виж целия пост
# 5
утре ще ти дам координатите му Peace
ако някой ме изпревари още по - добре Hug
Виж целия пост
# 6
0888370960- това е тел. на Френгов. Аз лично съм водила миналата година детето си след обикаляне по много УНГ кабинети. Бях и във ВМА, но се разочаровах. Но Френгов беше човека, който постави точната диагноза и назначи адекватно лечение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия