за черните капки Коларгол

  • 52 498
  • 25
От няколко дни капя от тях на беба .Освен ,че са ужасни и цапат много Rolling Eyes казват ,че били с изпитани качества и много помагали..Обаче ние пак си имаме хрема 4 ти ден.Пробвали ли сте ги и доволни ли сте ?А колко време може да се използват най-много?Колко дни мога да ги накапвам?Ако някой знае да споделим малко инфо ще съм благодарна Hug
Виж целия пост
# 1
Ползват се най-много 7 дни - толкова е трайността на разтвора. Аз съм ги капала няколко пъти на Иво, имаше ефект. Прави промивки с физиологичен разтвор също.
Виж целия пост
# 2
Основната съставка им е сребро.Действа противовъзпалително и подсушаващо,но не очаквай чудеса.Все пак това са само капки,те не лекуват.Да срока на годност им трябва да е посочен при пликчето когато ти ги правят. Peace
Виж целия пост
# 3
Дали ще са ефикасни, зависи от това каква е хремата.
Както всички капки, и тези не трябва да се използват повече от 5-6 дни.
Виж целия пост
# 4
аз се отказах от тази цапаница пък и не ни помагаха особено
сега съм на спрей олинт и съм доволна , но каларгола  маи беше  по безвредния вариант
Виж целия пост
# 5

Както всички капки, и тези не трябва да се използват повече от 5-6 дни.
И аз така мислех..значи още ден два може би ще и капя..
А хремата ми каква ThinkingВече е гъста ,гъста..ужас.Теглим ги с помпата,промиваме със Стеримар ,бе мъка.. Sad
Виж целия пост
# 6
Ползвала съм ги и помагат на децата  Peace
Ползват се макс 7 дена.  Ако не са ви помогнали води детенцето пак на преглед  Peace
Виж целия пост
# 7
На нас не са помагали много. Капя Ксилометазолин вечер при невъзможност да спи от сополи
Виж целия пост
# 8
на нас само  тези капки ни действат най бързо,явно това зависи от самия организъм.......бързо оздравяване..ви пожелавам... Peace
Виж целия пост
# 9
Както вече са ти отговорили, трайността им е 7 дни. Аз съм ги използвала два пъти за дъщеря ми и съм много доволна. И двата пъти ми казаха да ги слагам в продължение на 5 дни х 3 капки във всяка ноздра, 3 пъти на ден. Бързо оздравяване  Wink
Виж целия пост
# 10
Ползвала съм ги за дъщеря ми и не съм доволна от тях.
Виж целия пост
# 11
Аз не съм доволна от тях.
Виж целия пост
# 12
Доволна съм от тях, помогнаха на дъщеря ми, но заедно с тях използвах и физиологичен разтвор. Използват се до 7 дни.
Виж целия пост
# 13
ДО 7 дни можеш да капеш.после ако нещо е останало в кофата направо....а дали ще помогнат зависи от детето и хремата....
аз съм капала много отдавна...не помогнаха особено... което не значи че в др момент няма да помогнат....
Виж целия пост
# 14
Миналата седмица ги използвах за първи път и съм много доволна,но както знаете може и да е съвпадение Rolling Eyes Иначе ползвам капките на Улевинов,но вече няма адреналин в аптеките Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия