ПОМОЩ!!! Мъжът ми постоянно иска секс. Какво да правя?

  • 16 205
  • 31
Моля ви дайте ми съвет. Знам че само тук ще намеря съчувствие и разбиране на проблема ми. А той е много сериозен. Мъжът ми постоянно иска да правим секс. Имам чувство че е направо като разгонен жребец. Иска си всеки ден даже имам чувството че ако може и по два пъти на ден ще ме гони из къщи. Аз пък не искам всеки ден секс. От толкова много лашкане вече взеха да ми се протриват колената (щото той все иска на задна прашка). Ползвах един крем за кожата на колената си но и той вече не помага. Идва пролет - как ще тръгна с къса пола с тия протрити колена направо не знам.  ooooh! На всичкото отгоре той твърди че щом съм му законна съпруга трябва да му давам всеки път когато си поиска и нямало пет-шест тук в тая работа.
Кажете ми какво да правя - как да се спася от този ненаситник. Да му сипя ли бром в чая сутринтта. Чувала съм че бромът помага. Даже и на заспала се правя понякога но и това не го спира. Казва че обичал да прави секс с мен докато спя....
Дайте ми съвет моля ви Praynig
Виж целия пост
# 1
......... Да му сипя ли бром в чая сутринтта. Чувала съм че бромът помага. ....
Дайте ми съвет моля ви Praynig

Помагал бромът, но трябва веднага да започнеш да му даваш, защото действието започва да се проявява след около 40 години.
Виж целия пост
# 2
това ми намирисва на първоаприлска шега Laughing Joy
Виж целия пост
# 3
горчия ти hahaha разведи се и си намери жена Joy
честит първи април Grinning
Виж целия пост
# 4
Прати ми го у нас, аз ще ти пратя моя мъж и всички ще сме доволни!!! Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 5
На всички дето ми се присмяха дано им се случи същото да видят хубаво ли е да ходиш постоянно с протрити колена. Нека ви  Crossing Arms
Виж целия пост
# 6
На всички дето ми се присмяха дано им се случи същото да видят хубаво ли е да ходиш постоянно с протрити колена. Нека ви  Crossing Arms
купи си кама сутра има и други пози, тя да е  отгоре Joy
Виж целия пост
# 7
 LaughingПредлагам всички, страдащи от липсата на секс по 1-2 години и т.н . да се наредят на опашка при мъжът ти, да те отменят малко, пък да видим колко ще издържи ... Wink А за колената-наколенките на доктор Лифайн нали лекуват всичко...
Виж целия пост
# 8
Скъпа, не ми е приятно да развяваш интимния ни живот във форума.
Виж целия пост
# 9
На всички дето ми се присмяха дано им се случи същото да видят хубаво ли е да ходиш постоянно с протрити колена. Нека ви  Crossing Arms
Амин! Дай Боже!!! Laughing
Виж целия пост
# 10
На всички дето ми се присмяха дано им се случи същото да видят хубаво ли е да ходиш постоянно с протрити колена. Нека ви  Crossing Arms
а дано Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Скъпа, не ми е приятно да развяваш интимния ни живот във форума.
шшштттт, трай бе Whistling
Виж целия пост
# 12
Изобщо не мога да си мълча.Бром в чая, развод, да ме сменят с друг...вие сте чудовища в поли. Crossing Arms
Виж целия пост
# 13
Изобщо не мога да си мълча.Бром в чая, развод, да ме сменят с друг...вие сте чудовища в поли. Crossing Arms
Ревльо Joy
Виж целия пост
# 14
Едно момиче наскоро си търсеше развлечение.Питай съпруга ти,може да се срещнат и да ти отмени гадните съпружески задължения.


За колената искрено ти съчувствам,но има специален подфорум "Красива мама".Питай там,дано ти дадат адекватно разрешение по въпроса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия