Skype проблем с купуването на кредит

  • 917
  • 4
Купували ли сте кредит за Скайп и как сте платили?
На 21.03 платих през epay Skype кредит/за първи път/, но и досега в сайта им статуса ми е чакащ, а плащането е минало.  Преведох парите по банковата им сметка в Райфайзен банк. В сайта на Скайп пише, че процедурата може да отнеме 7-10 работни дни.
Вчера писах на Support центъра им, но нямам отговор.
Имали ли сте подобен проблем?
Виж целия пост
# 1
Наш приятел ни купува скайп кредит от Германия.От България неможело,но не съм специалист,нека и други да споделят .Ще следя темата.
Виж целия пост
# 2
Моооже да се забави. От е-рау на банката издател, от там на банката получател и става : едната банка на другата банка, че централа, че клон, като нищо отхвърчали 4 дена превода. Пък и като сметнеш, че транзакции минават два пъти на ден (а в някои банки и един)
Освен това докато Скайп си проверят сметката, от кого е превода и бла-бла... Като сметнеш, че трябва и да се почешат... Отидоха десет дни...
Виж целия пост
# 3
ВерчИтУ, дано да е така  Rolling Eyes Ще почакам до края на седмицата пък да видим  Confused
Виж целия пост
# 4
Аз купих кредит по банков път - от моята сметка наредих на сметката на Скайп в Райфайзен. На третия ден ми излезе на акаунта. В сайта на Скайп в инструкциите пишеше, че може да отнеме 2-5 дни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия