доктори не могат да слогът точна диагноза или не искат от миналото лято детето събира вода в коляното помнение на ревматолог при които е диспансеризиран синът ми ревматолога изсписа антибиотик с които по неговите думи ще разбием водата бнаправихме два приема антибиотик в продължение на две седмици и след това на контролен доктора каза че коляното е добре вода няма минаха някоклко меска от тогава и сега отново имаме проблем но този път не установо може би има съвсем малък проблем с минискъса но това са само висящи предположения и ми каза ако продължат болките да го заведа пак болките се усилиха заведох го пак доктора отпуск заведох го в уневирситетската болница по ревматология там няма лекар да го прегледа детето по спешност с болки ужас както и да е накрая се намери една лекарка и го прегледа
след прегледа в ревматрологичната клиника лекарката каза че има нпроблем с минискъса но да не се притеснявам да го заведа  на ортопед не е спешно същата вечер отиваме по спешност в пирогов с силни болки в коляното там казват че има кръв в коляното но няма проблем ще мине от само себе си днес го заведох и на ортопед трябвало да се направи  магнитен резонанс за да се останови точния проблем но той е мбого скъп и с талон от здравната каса трябва да умираш за да се вредиш на частно струва триста лева а не го приемат никъде детето в болница без тоцна диагноза не могат да го приемат  аз как да знам каква е диагнозата след като не съм лекар и така все още сме в задънена улица личната няма талон за магнитен резонанас в болница не го искат а аз не спирам да се чудя защо всички си плащаме усигоровките при тези условия които са ни поставени да си плащаме на частно а ние и децата да не можем да си разрешим жизненоважни проблеми

Цитат
doktori ne mogat da slogat tochna diagnoza ili ne iskat ot minaloto liato deteto sabira voda v kolianoto pomnenie na revmatolog pri koito e dispanseriziran sinat mi revmatologa izspisa antibiotik s koito po negovite dumi shte razbiem vodata bnapravihme dva priema antibiotik v prodalgenie na dve sedmici i sled tova na kontrolen doktora kaza che kolianoto e dobre voda niama minaha niakoklko mesca ot togava i sega otnovo imame problem no tozi pat ne ustanovo moje bi ima savsem malak problem s miniskusa no tova sa samo visiashti predpolojenia i mi kaza ako prodaljat bolkite da go zaveda pak bolkite se usiliha zavedoh go pak doktora otpusk zavedoh go v unevirsitetskata bolnica po revmatologia tam niama lekar da go pregleda deteto po speshnost s bolki ujas kakto i da e nakraia se nameri edna lekarka i go pregleda
sled pregleda v revmatrologichnata klinika lekarkata kaza che ima nproblem s miniskusa no da ne se pritesniavam da go zaveda  na ortoped ne e speshno sashtata vecher otivame po speshnost v pirogov s silni bolki v kolianoto tam kazvat che ima krav v kolianoto no niama problem shte mine ot samo sebe si dnes go zavedoh i na ortoped triabvalo da se napravi  magniten rezonans za da se ostanovi tochnia problem no toi e mbogo skap i s talon ot zdravnata kasa triabva da umirash za da se vredish na chastno struva trista leva a ne go priemat nikade deteto v bolnica bez tocna diagnoza ne mogat da go priemat  az kak da znam kakva e diagnozata sled kato ne sam lekar i taka vse oshte sme v zadanena ulica lichnata niama talon za magniten rezonanas v bolnica ne go iskat a az ne spiram da se chudia zashto vsichki si plashtame usigorovkite pri tezi uslovia koito sa ni postaveni da si plashtame na chastno a nie i decata da ne mojem da si razreshim zhiznenovagni problemi

-------------
Моля, пишете на кирилица!
Виж целия пост