Тази зима не спряхме да боледуваме.Дайте съвет.........

  • 1 442
  • 10
Двете ми деца са по принцип здрави деца.Антибиотик не пият повече от веднъж годишно и сериозно боледуване не са имали.Двамата ходят на детска градина заедно в една група и рядко отсъстват.Но тази зима ме побъркаха.Вирус след вирус.Първо пробвахме с хомеопатия.Провал.После със стандартна медицина,но се влачим вече цял месец.Не помня такова нещо друга година.Нормално е в къща с две малки деца с малка разлика болестите да са по-често и по продължително да се лекуват защото си предават всичко,но чак толкова.Споделете вашия опит.Моля ви!
Виж целия пост
# 1
Опитай с цитросепт. Аз така закрепих дъщеря си, която преди две години много боледуваше. Давам го втора зима и съм доволна.
Виж целия пост
# 2
Мултитапс също помагат. Важно е болестта да се излекува до край, защото много често си мислим, че децата ни вече са здрави, а всъщност болестта само е подтисната. Миналата година дъщеря ми не спря да боледува- кашлица, сополи и т.н., докато не се установи, че вече е развила хроничен бронхит.
Виж целия пост
# 3
Като мине зимата ще се оправят. Има такива периоди, в които като че ли не спират да боледуват.
Виж целия пост
# 4
Мултитапс също помагат. Важно е болестта да се излекува до край, защото много често си мислим, че децата ни вече са здрави, а всъщност болестта само е подтисната. Миналата година дъщеря ми не спря да боледува- кашлица, сополи и т.н., докато не се установи, че вече е развила хроничен бронхит.
звучи ми познато,как го установихте  Confused,направо не ми се мисли ако и ние сме така,че вечно се сополиви,наскоро имахме бронхит 3 седмици се лекувахме
и сега е втори ден на ясла....сополив е вече Tired
Виж целия пост
# 5
Мултитапс също помагат. Важно е болестта да се излекува до край, защото много често си мислим, че децата ни вече са здрави, а всъщност болестта само е подтисната. Миналата година дъщеря ми не спря да боледува- кашлица, сополи и т.н., докато не се установи, че вече е развила хроничен бронхит.
звучи ми познато,как го установихте  Confused,направо не ми се мисли ако и ние сме така,че вечно се сополиви,наскоро имахме бронхит 3 седмици се лекувахме
и сега е втори ден на ясла....сополив е вече Tired

Просто не спираше да кашля и личният лекар ни изпрати при алерголог, защото вече бяха започнали да цъфтят и дърветата и той реши, че може да е алергия. Алергологът обаче беше категоричен, че става въпрос за хроничен бронхит. Предписа ни доста силен антибиотик и о, чудо, след 4-5 дни нямаше и помен от кашлица и сополи. И така почти 10 месеца.
Виж целия пост
# 6
И моите тази зимата се съдраха от вируси  Sick !
Франческа Салиери ,а да не би детенце да е имало бактерия? Защото силните антибиотици по принцип ги "дават" за бактерии?
Какъв беше антибиотика?
Големия змей като беше ежемесе4но с бронхит и го изследвахем ,се оказа,4е има бактерия и му предписаха Цефзил /след антибиограма/  и се оправи 4ак тогава?
Виж целия пост
# 7
ох, и ние така тази зима.Докторът ни каза,че тази зима вирусите били много годни и упорити.Имало някаква цикличност през 10 години ,да става така.Дано следващата зима и пролет да не боледуват толкова много Peace
Виж целия пост
# 8
Благодаря за съветите.Цитросепт съм давала на децата си когато бяха малки и не разбираха какво пият.Сега са на 4 и 5 год и като усетят в чая си горчивите капки го оставят на една страна.Може би се шашкам повече защото не съм свикнала да са толкова дълго болнави.Ходят на детска от две годишни и такова чудо не помня.Докторката ни ми обясни чи има четири годишна цикличност в узряването на имунната система и сега ни е дошло времето.Аз давам Имунсупорт/сироп подсилващ имунната/система от две години и досега бях доволна.Сега мисля да го сменям,но незнам с какво.Вие какво давате за това на вашите деца?
Виж целия пост
# 9
ох, и ние така тази зима.Докторът ни каза,че тази зима вирусите били много годни и упорити.Имало някаква цикличност през 10 години ,да става така.Дано следващата зима и пролет да не боледуват толкова много Peace
тоя лекар е за нобелова награда...
Виж целия пост
# 10
давам мед,лимони,орехи плюс пчелен прашец вътре-доволна съм и не сме отсъствали от градина тази зима.имала е само хрема.естествено всичко е до дете и това не е панацея,но все ще подпомогне организма.може да си вземеш и пчелно млечице...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия