Ясновидци 2

  • 19 502
  • 581
Добре дошли в новата тема.

УЧАСТНИЦИТЕ В ШОУТО
Старата тема Ясновидци
Виж целия пост
# 1
Записвам се, шокиращо беше днес.
Виж целия пост
# 2
След руското предаване нашето малко простеешее,но аз се радвам че моите фаворити се справиха добре!За първата задач малко се разочаровах но след това ми стана интересно! Peace
Виж целия пост
# 3
Записвам се, шокиращо беше днес.
И какво те шокира  Rolling Eyes аз нещо не успях да се впечатля освем от многото поза  Crazy
Виж целия пост
# 4
Николета за сега е №1  Peace
Чак страх да го хване човек като я гледа ...
Виж целия пост
# 5
Николета ми допада ама малко преигра,момиченцето вера ми направи най-силно впечатление,Ивелина също се оказа с доста заложби!
Виж целия пост
# 6
Записвам се, шокиращо беше днес.
И какво те шокира  Rolling Eyes аз нещо не успях да се впечатля освем от многото поза  Crazy
Еми мен не ме шокира толкова предаването колкото майка ми,която започна да реве когато жената с червената коса започна да гадае на медичката. #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 7
Май и аз заставам от страната на скептиците след днескашното предаване  Crossing Arms
Виж целия пост
# 8
Аз май не съм у ред, че пиша тук изобщо ooooh!
Виж целия пост
# 9
Ей, тая Николета има некви заложби, ама много преиграва на моменти  ooooh!. Иначе Вера и Ивелина си пролича още в първото предаване, че са по-добри от останалите. Дори тази малката ми е фаворитка за сега!
Сибилче, не се отказвай , бе жена, ша дойде някой мъж и в тая тема, ша види нежната ти гушка и ша падне в плен на финните и гънки  Joy!
Виж целия пост
# 10
...
Сибилче, не се отказвай , бе жена, ша дойде някой мъж и в тая тема, ша види нежната ти гушка и ша падне в плен на финните и гънки  Joy!
Да бе! Не вярвам в чудеса Crossing Arms
...кат дойде- сФирнИ  ми  Whistling
Виж целия пост
# 11
 rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo
Виж целия пост
# 12
Привет!
Днешното предаване много ми хареса и ме впечатли определено с изключение на първата задача! Не разбрах защо не успяха да открият човека, при положение, че в първото предаване "видяха", че зад паравана има жив човек.  ooooh! Би трябвало и сега да усетят енергията.
Трите мацки са ми фаворитки, а те се справиха най-добре!
Николета според мен не преиграва, а просто е по-емоционална, пък и явно не умее още/беше казала, че отскоро има тази дарба/ да си контролира информацията и емоциите, които вижда, та затова е по-темпераментна според мен.
Момчето - вамп, също беше на добро ниво!  Peace
Виж целия пост
# 13
Как така не вярваш бе Сибилка? За какво си я сложила тази приставка "маг" отпред? Mr. Green Ако не си ти да го омагьосаш, кой? Joy

п.с. май няма да го качат скоро това предаване.  Sad Само ще гадаем какво са показали.

Между другото, в задачите за скрит човек, и при руснаците успеваемостта е ниска като цяло. Справят се изключително силни. Но пък когато има справили се, е голяма атракция наистина.
Виж целия пост
# 14
аз също съм разочарована от днешното предаване!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия