Списък на добрите учители в държ. у-ща

  • 200 206
  • 469
# 120
Да ви кажа,няма абсолютно никакво значение къде ще учи детето ви до 7 клас.
Да,наистина няма значение къде,но определено госпожата до 4-ти клас е от особено значение според мен
Виж целия пост
# 121
Глас против - Г-жа ТАНЯ РУСИНОВА - НУКК
Виж целия пост
# 122
Здравейте,  препоръчайте ми преподавател за прием 2009/2010  в 2-ро, 88-мо или 151-во
Виж целия пост
# 123
48 ОУ - гжа Пенчева е прекрасен педагог и създава на децата интерес към училището препоръчвам я горещо!!!!!ПРоверете училището си го бива  - занималня,лафка,стол извънкласни занимания + чудесен физкуртурен салон Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 124
Мами здравейте - някой може ли да ми каже нещо за 38 ОУ и някоя добра учителка - става дума за дъщеря ми , която ще е първи клас. Благодаря предварително
Виж целия пост
# 125
Цветелина Тонева 74 СОУ София
Виж целия пост
# 126
Да ви кажа,няма абсолютно никакво значение къде ще учи детето ви до 7 клас.
Да, може би няма значение къде, но със сигурност има значение при кого ще учат децата ни и именно това е целта на тази тема!
А мога ли отново да помоля за мнения за 73-то СОУ! Благодаря!
Виж целия пост
# 127

Привет,
попаднах на темата и въпреки,че заглавието и не ми допада реших да се включа.Не ми се нрави по една причина-това,което е добро за един за друг не е .Въпрос на лични възгледи.Прочетох ,че има интерес към 41ОУ "Свети Патриарх Евтимий".Училището си струва да бъде между вашите фаворити,защото:
-в него работят преподаватели с отлични компетенции
-основно е ,а това е чудесно 
-добре защитено /охрана,камери/
-базата е на много добро ниво
-работещи ученически стол и лафка
-занимални
-извънкласни занимания и инициативи
Към училилището има две подготвителни групи ,ако някой има интерес мога да дам по-подробна информация.От 1.04.2009 г започва записването за новата учебна година .Родителите ще имат възможността да се запознаят с учителите на ПГ и 1 клас.Дано съм ви била полезна  bouquet
Виж целия пост
# 128
Моля родители на четвъртокласници в 96 СОУ - Люлин, да споделят мнения за учителите, които наесен ще водят първи клас! Бих приветствал и коментари на учители.


Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 129
Здравейте, изчетох темата и бих искала да ме посъветвате за добри учители в 139то "Захарий Круша", както и за 120то.
Други училища, които ме интересуват са 31во СУЧЕМ - виждам че няколко човека питат за там, но никой не отговаря Simple Smile и 125то "Боян Пенев".

Благодаря предварително на отзовалите се!
Виж целия пост
# 130
Здравейте дами, и моя син  през учебната 2009г./2010г. ще бъде първолак.  Много силно се интересувам от добрите преподаватели в 38-мо ОУ в гр. София. Видях само едно мнение за г-жа Лила Миронова, моля ако имате възможност споделете повечко подробности за нея, а ако има и отзиви за други добри учители в същото училище много ще ми помогнете. Огромно БЛАГОДАРЯ!  bouquet
Виж целия пост
# 131
 Tita, ти как ги избра из цяла София 139,31 /стара слава им се носи/:peace: за 120 не знам нищо,а 125 беше много добро, май  и сега има добри начални учители.
Виж целия пост
# 132
17то СОУ Дамян Груев - М.Веселинова   в момента води 3ти клас, родени 1999г.
Изключителен психолог и педагог, с адекватни изисквания към деца и родители.Има син студент и син във втори клас - т.е. и с богат и съвременен поглед върху децата.
Тази жена направи от класа си колектив и ги научи да се обичат и да си помагат, с изключително чувство за хумор и в същото време умее да държи нужната дистанция.
Който държи на дисциплината, любовта към учунието, уважението и добрия успех на детето си - препоръчвам!
Виж целия пост
# 133
Моля за инфо за добри начални учители в СОУ "Н. Вапцаров" и СОУ "Христо Г. Данов" - Пловдив, които ще поемат първите класове за 2010/2011 г. т.е. сега водят третокласниците... Wink
Има ли родители, чиито деца учат там?
Виж целия пост
# 134
по въпроса за 31 сучем иван вазов,г-жа мария дамянова е невероятна учителка.от обикновен клас прави колектив,а от децата отговорни ученици
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия