Антиоксиданти и витамини при кърмене

  • 742
  • 3
Лекаря ми препоръчва да започна антиоксиданти за засилване на имунната система. А именно витамини А,C, E. Аз сега пия витамини някакви,в  които има C и Е. Витамините започнах , защото се чувствах много отпаднала и ми се лющят пръстите на ръцете. Реших , че е от липса на витамини.
Та замислих се дали е удачно да се пият при кърмене? Rolling Eyes Ако някой знае ще бъда благодарна за информацията.
Виж целия пост
# 1
Ами удачно е. По принцип най-добре е да си ги набавяш от плодовете и зеленчуците, но ако не се храниш много разнообразно(както аз например) е добре да взимаш добавки. Има витамини на Хип за кърмачки, но тъй като са скъпички може да пробваш с рибено масло и бирена мая. Те със сигурност са подходящи, а и на бебчо ще му се отразят добре Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Знам, че някои кърмещи мами пият Неоксид (антиоксиданти). А можеш спокойно да пиеш и мултивитамини Центрум Матерна: аз се чувствам много добре и мисля че те допринасят. Но наистина важно е и как се храниш, а е хубаво и ако можеш да се разхождаш повечко на чист въздух Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз си взех френски витамини TOP LEVURE, пия и бирена мая. Но се чудя дали ако си взема комплекс витамини A, C, E ( те били антиоксиданти) дали няма да се отделят токсините в кърмата... Rolling Eyes Неоксид имам, ако е удачно мога да го гълтам и него...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия