Парк хотел Пирин в Сандански

  • 4 274
  • 5
Моля, дайте отзиви за Парк Хотел Пирин в Сандански. Доволни ли сте от обслужването? Има ли достатъчно големи апартаменти?  Ние сме с три деца и ми трябва апартамент поне с две стаи, а не както е в много хотели - води се апартамент, а всъщност е малко по-голяма стая (например в Св. Никола в Сандански Sad(()

Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
виж в темата за Спа хотели 2008 писала съм адски много и подробно.....................
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=267912.0
Виж целия пост
# 2
Много ти благодаря, изчетох всичко. Май там ще сме за Великден. Първо мислех да ходим пак на Медите, че там винаги съм много доволна, но щом има такива чудесни отзиви за Пирин, защо да не го пробваме Simple Smile))
Виж целия пост
# 3
Пак заповядай  bouquet
Весело прекарване  bouquet
Виж целия пост
# 4
Бяхме там последния уикенд, двама възрастни и две деца в апартамент. Остаах много доволна от всичко в хотела. Леглото в спалнята е много голямо, а в хола има разтегаем диван. Мисля, че ще ви е комфортно и ще останете доволни.
Виж целия пост
# 5
И ние бяхме там през последния уикенд. Наистина хотелът е страхотен. Има много хубав детски кът с какичка и батко, което, за съжаление не е често срещано явление по хотелите. Освен това, в двора има много хубави съоръжения /люлка,пързалки, катерушки, пясъчник/. Както вече са ти писали, апартаментът е много голям и има достатъчно място за семейство с 3 деца.Весело изкарване!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия