Molia prochetete!!!!

  • 2 029
  • 13
Momicheta, vidiah che na mnogo mesta se izpolzva slednia simvol kato pogelanie: :lilangel:
Vav vsichki angliiski i amerikanski saitove tozi simvol se izpolzva za oboznachavane na bebche koeto ne e imalo shansa da se rodi. Znam che vsichki koito sa go izpolzvali ni nai malko niamat takiva pogelania, no molia imaite go v predvid v badeshte.
Виж целия пост
# 1
Благодаря! Аз така и не разбрах, как да ги пускаме тези символи? Бихте ли ми обяснили?
Виж целия пост
# 2
Оле, зловещичко звучи!  Shocked Аз лично няма да го използвам повече, да не донесе лош късмет на някой!  Imp
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Теодора
Благодаря! Аз така и не разбрах, как да ги пускаме тези символи? Бихте ли ми обяснили?


Под картинките Emoticons има линк "Виж всички emoticons". Кликваш там и си избираш.   Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Мерси Зъхи!
Виж целия пост
# 5
Ама, разбира се не с лоши чувства Cry  Sign Exclamation
Но, не разбирам защо ще значи това Rolling Eyes то пък е толкова сладко Sign Exclamation И аз тогава няма да го използвам... Cry
Виж целия пост
# 6
Благодаря Мари. И аз мисля да не го ползвам вече.
Виж целия пост
# 7
Мари не искам да те обидя но според мен това е адски глупаво
Защо да робуваме на това което правят по американските саитове. След като на нас ни харесва и приемаме за хубаво не ми е ясно защо да не си го използваме.
Виж целия пост
# 8
Rosi,
Az ne robuvam na absolutno nishto prosto osven tozi site poseshtavam i drugi. Kakto men taka I drugi momicheta poznavat tozi simvol, a vseki koito go e vigdal I go poznava iztrapva osobeno kogato mu e otpraven kato pogelanie.  Lichno na men(t.k sam imala neshtastieto da pregiveia podobno neshto) ako niakoi mi go pogelae shte mi varne mnogo loshi spomeni i shte mi prichini mnogo maka. Napisah tova predupregdenie zashtoto predpologih che dori samo edin chovek da mogem da naranim si  struva da ne go pravim.
Blagodaria za razbiraneto!
Виж целия пост
# 9
Цитат
Защо да робуваме на това което правят по американските саитове. След като на нас ни харесва и приемаме за хубаво не ми е ясно защо да не си го използваме.


Роси, наистина е добре да се съобразяваме с тези символи, защото ако това е действителното послание на символа(още повече, че текста е на английски), наистина не е много уместно.
То по твойта логика, дай тогава да изписваме свастиката където ни падне, защото всъщност произхода и не е свързан с нацизма. Обаче 99.9% от хората го свързват именно с това.Символите носят послания. Няма нищо общо с американци или българи. И аз не го знаех това, но има смисъл да се спазва.
Виж целия пост
# 10
Цитат на: mary
Momicheta, vidiah che na mnogo mesta se izpolzva slednia simvol kato pogelanie: :lilangel:
Vav vsichki angliiski i amerikanski saitove tozi simvol se izpolzva za oboznachavane na bebche koeto ne e imalo shansa da se rodi. Znam che vsichki koito sa go izpolzvali ni nai malko niamat takiva pogelania, no molia imaite go v predvid v badeshte.


Az poseshtavam sushto drugi sajtove ( ne bulgarski) ............... i NIKOGA  ne sum chula za tochno tova znachenie na tozi "simvol"
................
i sum go vigdala mnogo..........
Виж целия пост
# 11
Zdraveite momi4eta,
Mari e prava za tova koeto kazva za tozi simvol. Az jiveia v momenta v USA i imah ne6tastieto da rodia prejdevremenno i bebeto mi jivia samo 11 dena. V grobi6teto kadeto e pogrebano deteto mi na nadgrobnite polo4i pi6e to4no tova.
Виж целия пост
# 12
Цитат на: Anonymous
Zdraveite momi4eta,
Mari e prava za tova koeto kazva za tozi simvol. Az jiveia v momenta v USA i imah ne6tastieto da rodia prejdevremenno i bebeto mi jivia samo 11 dena. V grobi6teto kadeto e pogrebano deteto mi na nadgrobnite polo4i pi6e to4no tova.



Мили4ка,много съжалявам за бебенцето ти.Няма думи които биха облек4или мъката ти. Sad Ще се помоля за теб и за :lilangel:
Прегръщам те силно! Tired Face  Tired Face  Tired Face
Виж целия пост
# 13
Цитат на: rosi
Мари не искам да те обидя но според мен това е адски глупаво
Защо да робуваме на това което правят по американските саитове. След като на нас ни харесва и приемаме за хубаво не ми е ясно защо да не си го използваме.

Абсолютно съм съгласна с Роси. Не виждам защо трябва да се съобразяваме с американски или някакви други сайтове и поверия. Щом като на нас ни харесва и досега сме ползвали символа в добрия му и най-чист смисъл, не виждам защо сега трябва да престанем изведнъж.
Мислете положително! Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия