Заразна болест ли е ракът

  • 25 813
  • 101
Извинявам се за въпроса,но съм невежа по въпроса и затова се обръщам към вас.Заразна болест ли е болестта рак?
Виж целия пост
# 1
Вероятно. Може да отрови живота не само на болния, но и на близките му.
Виж целия пост
# 2
Извинявай,че ще бъда остра,но по голяма глупост не бях чувала.
Можеш да попиташ дали е наследствена,но заразна...  Rolling Eyes
Разбирам невежеството да идва от това да не знаеш видове,лечение,но това не ми го побира акъла....
Виж целия пост
# 3
Извинявам се още веднъж,не ми се карайте.Но все пак искам да знам ако здрав човек яде и пие от една и съща чаша с болният от смъртоносен рак човек,здравият неможе да се разболее така ли да ви разбирам?
Виж целия пост
# 4
Може би си притеснена и всичко ти се струва черно,но ако това те успокоява моят баща почина преди 3 години,като нямаше място из тялото което да не е засегнато.
Засега не съм чула за несмъртоносен рак.Има злокачествен и доброкачествен тумор.
Може би става въпрос за злокачествен,с много карценоми(това е термина за разсеики).
Не няма опасност. Naughty
Виж целия пост
# 5
Благодаря ти Деси Hug
Виж целия пост
# 6
Естествено , че не...!
Виж целия пост
# 7
Да, заразна е- както ти казаха трови близките по много жесток начин и отгоре на всичкото има наследствена обремененост от рак! Как може да ти хрумне, извинението не се приема!
Виж целия пост
# 8
От 15 години съм болна от злокачествен рак и се лекувам.
Имам съпруг, две дъщери, двама зетя, три внучки и един милион приятели.
Нито един не се е заразил досега от мен, пък и никой не ми е задавал подобен въпрос.
Хайде сега ми се извини !!!!
Има тема малко по-нагоре за тези, които се борят с рака, защо не я прочете преди за зададеш тъпия, както ти самата наричаш въпрос ???
Е, направи го....
Виж целия пост
# 9
Monlor, на колко години си?
Скучно ли ти е?
Отидох да видя (по публикациите ти) какво те вълнува.
Дамски превръзки и липосукция. Значи си над 12 години.  Значи неосведомеността ти е без извинение.


Виж целия пост
# 10
Ясно е защо питаш.
Ясно е, че си тотално незапозната с болестта.
Ясно е, че не си даваш грам сметка как се възприема въпросът ти.
Ясно е също, че не искаш да се замислиш преди да питаш.
Само не е ясно защо след като разполагаш с великия интернет, не потърсиш там отговор на фундаменталния  си въпрос...
Тъжна работа.... ooooh!
Виж целия пост
# 11
Баба хулиганка извинявай  bouquet,никого не съм искала да обидя.Още веднъж се извинявам на всички,които съм засегнала.
Аз прочетох по-горната тема Баба  хулиганка,но исках да разбера конкретно това,за което питах.Благодаря Ви.
Виж целия пост
# 12
И защо си мислиш, че си ме засегнала ???
 Най-малко можеш да го направиш точно ти.
Малко по-нагоре са ти го написали.
Виж целия пост
# 13


 Не е заразна!

 Да не напиша и аз голяма глупост, но донякъде има наследствена обремененост.Докато бях в Англия на който и лекар да отидех за регистрация ме питаха дали в рода ни има болни от рак.
Виж целия пост
# 14


 има наследствена обремененост.
Това е вярно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия