Какво най-много Ви дразни в най-добрата Ви приятелка?!

  • 5 556
  • 100
Сигурна съм че, няма жена, която да не нарича поне една своя приятелка най-добра.  Но като всеки човек и най-добрата приятелка има поне една черта в характера си, с която дразни.
Моята ме нервира с това, че не може да пази тайни, свързани със себе си. Всеки знае всичко за нея и тя често си пати от това.
Виж целия пост
# 1
 а защо да я обсъждам по този начин, след като е най-добрата ми приятелка  newsm78

търсим ли някакъв смисъл?
Виж целия пост
# 2
а защо да я обсъждам по този начин, след като е най-добрата ми приятелка  newsm78

търсим ли някакъв смисъл?

Да, в това, че независимо че е един от най-близките ти хора се намира по нещо, което понякога те изкарва извън нерви. Обсъждаха се мъжете ни, дрехите ни и прочие, защо не и приятелките ни. Защо пък и това да става с лошо чувство?!
Виж целия пост
# 3
амиии, щом говорим за дразнене, едва ли е хубаво чувството Simple Smile
май е хубаво, че нямам най-добра приятелка Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Хората, които трябва да знаят какво мисля за тях, биват информирани лично.
Виж целия пост
# 5
    Е,  годините си казват думата.   Дразни ме само това , че я виждам рядко,   а в момента не и е лесно.   Аз пък се опитвам да не се натрапвам.
Виж целия пост
# 6


 Че бди като орлица върху мен Simple SmileБлагодарна съм й за това нещо, но все пак съм голям човек.Казвала съм й го, няма какво да крия Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Аз нямам.
Виж целия пост
# 8
Със сигурност много бих се издразнила, ако ме развява по форумите!  Sick
Виж целия пост
# 9
Прекалено е добра!
Виж целия пост
# 10
Че закъснява за срещи....  Wink
........ а с какво ли аз дразня........  Whistling
Виж целия пост
# 11
Сигурна съм че, няма жена, която да не нарича поне една своя приятелка най-добра.  Но като всеки човек и най-добрата приятелка има поне една черта в характера си, с която дразни.
Моята ме нервира с това, че не може да пази тайни, свързани със себе си. Всеки знае всичко за нея и тя често си пати от това.

Има, има - аз  Simple Smile.  А за твоята приятелка, щом си казва всичко значи не и пука, как си пати тогава?
Виж целия пост
# 12
Сигурна съм че, няма жена, която да не нарича поне една своя приятелка най-добра.  Но като всеки човек и най-добрата приятелка има поне една черта в характера си, с която дразни.
Моята ме нервира с това, че не може да пази тайни, свързани със себе си. Всеки знае всичко за нея и тя често си пати от това.

Има, има - аз  Simple Smile.  А за твоята приятелка, щом си казва всичко значи не и пука, как си пати тогава?

Там е проблемът, че й пука и много добре си осъзнава грешката, но всеки път я повтаря.
Виж целия пост
# 13
Сигурна съм че, няма жена, която да не нарича поне една своя приятелка най-добра.  Но като всеки човек и най-добрата приятелка има поне една черта в характера си, с която дразни.
Моята ме нервира с това, че не може да пази тайни, свързани със себе си. Всеки знае всичко за нея и тя често си пати от това.

Има, има - аз  Simple Smile.  А за твоята приятелка, щом си казва всичко значи не и пука, как си пати тогава?

Там е проблемът, че й пука и много добре си осъзнава грешката, но всеки път я повтаря.

Сигурно е много добра, затова не може да се пази.
Виж целия пост
# 14
Винаги съм приемала хората такива каквито са. Като ги познаваш и знаеш какво може да очакваш-не боли и не дразни. За жалост единствената, която не ме е засягала по никакъв начин вече не е между живите  smile3518
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия