грешки при тестове за бременност?

  • 4 110
  • 40
Здравейте, благодаря предварително за помощта... закъснява ми с 4 дни, чувствам се много отпаднала, имам леки болки ниско в корема, повръщане. Пишкам често, тъй че си помислих, че съм бременна... направих си три теста в рамките на 2 дни и трите отрицателни.  Confused EFN Има ли някаква възможност да грешат?  newsm78  Споделете вашия личен опит.

Цитат
zdraveite,blagodarq predveritelno za pomo6ta...zakasnqva mi s 4 dni,4ustvam se mnogo otpadnala,imam leki bolki nisko v koreme,povra6tane.pi6kam 4esto,t
ai 4e,si pomislih,4e sam bremenna...napravih si tri testa v ramkite na 2 dni.i te otrizatelni.  Confused EFN ima li nqakva vazmojnost da gre6at? newsm78 spodelete va6iq li4en opit?  Praynig
[/color][/glow]


------------------------------------
Моля, пишете на кирилица!
Виж целия пост
# 1


           Зависи каква марка тестове си ползвала.За мен най-точните са на Шуър чек, отчитат ми винаги дни преди датата на цикъла.

  Състоянието ти може да е причинено и от пролетна умора, или резките промени във времето.
Виж целия пост
# 2
По принцип тестовете са много надеждни. Аз смятам, че трябва да отидеш на лекар, може да има друга причина за състоянието ти. Направи си изследвания и всичко ще се изясни - надявам се.Все пак ти пожелавам да си бременна, ако го искаш, естествено.
Виж целия пост
# 3
Тестовете отчитат нивото на така наречения "човешки" хормон в тялото на бъдещата майка. Това, какво е нивото на този хормон си е индивидуално за всяка жена. Въпреки, че би следвало да се отчита при тестовете, практиката познава и случаи като на една моя приятелка. Тя беше бременна в третия месец, а тестовете за бременност не отчитаха този факт. така че "чичо" Доктор ще ти каже.

Успех ако го искаш това създание  Peace
Виж целия пост
# 4
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=123172.0
Направи кръвен. Не греши никога. Успех
Виж целия пост
# 5
Моят тест беше отрицателен, а бях бременна. Първоначално бях много разочарована. Но чакам, чакам, и мензисът продължава да не идва. Минават още 10 дни. Накрая отидох на вагинален видеозон и буболечето се видя.
Виж целия пост
# 6
Може да не си бременна, не е задължително да имаш такива симптоми само когато си бременна. Аз се чувствах чудесно през цялата бременност. Най-добре иди на лекар, мисля си, че по скоро си пипнала някое вирусче.
Виж целия пост
# 7
Изчакай няколко дни и направи друг тест.
Виж целия пост
# 8
Може дори да не съм бременна, но четейки всякаква информация из форумите през последните няколко дни, определено ще бъда подготвена за евентуална бременност Simple Smile Благодаря на всички за вашите мнения...

Цитат
moje dori da ne sam bremenna no 4eteiki  vsqkakva informaziq iz forumite prez poslednite nqkolko dni opredeleno 6te bada podgotvena za eventualna bremennost :)blagodarq na vsi4ki za va6ite mneniq...
Виж целия пост
# 9
Моите два отрицателни теста за бременост сега спи сладко оттатък Laughing. Единия беше Шуър Чек, а другия някакъв български, който имаше затвърдителен тест-т.е стават три отрицателни. Но аз си знаех през цялото време, че съм бременна и лекарите го потвърдиха.
Виж целия пост
# 10
Виж, при всички е различно. И аз позваш Шуър чек и при първия тест след закъснението резултатът беше отрицателен, но все пак се оказа, че съм бременна. Така, че не губи надежда, но трябва да имаш поне една седмица закъснение, за да отчете тестът верен резултат.  Peace Успех, дано да видиш  EFP
Виж целия пост
# 11
Възможно е да си внушаваш, а е възможно и тестовете да грешат. Впрочем, пробвай да отчетеш след малко по-дълго от препоръчаното изчакване (след изваждането от урината).
Виж целия пост
# 12
Изчакай още  малко и направи пак тест. Както са те посъветвали вече, най-сигурно е с кръвен.
Аз правих няколко теста на 5ия ден след закъснението и всичките се оказаха положителни, макар и с бледорозови чертички. А няколко дена след това  нищо не се видя на ехографа. Въпреки това си бях бременна...
Успех и дано се похвалиш.
Виж целия пост
# 13


           Зависи каква марка тестове си ползвала.За мен най-точните са на Шуър чек, отчитат ми винаги дни преди датата на цикъла.

  Състоянието ти може да е причинено и от пролетна умора, или резките промени във времето.
А и трябва да изчакаш още малко време.
Виж целия пост
# 14
на една моя позната й показа една чертичка теста, а сега има прекрасен син Simple Smile
отиди на лекар! вагиналният ехограф вижда всичко!
успех! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия