блуза, цялата във влакна и мъхчета

  • 7 857
  • 14
търся отново съвет моя памучна черна блуза(по-скоро памучен пуловер, отколкото тениска) изглежда е попаднала в неправилна селекция и сега цялата е в бели влакънца и мъхчета от нещо бяло и не мога да ги изчеткам с четката, сякаш са милиони - реално не са толкова много, просто са гадни и се дразня. имате ли идея как да ги махна най-безболезнено, че блузата си ми харесва и е това.  baby_neutral
Виж целия пост
# 1
Тиксо
Виж целия пост
# 2
и аз чистя дрехите със тиксо
Виж целия пост
# 3
Има два вида четки за тази цел.Едната е с текстилно покритие,а другата с лепкаво.Потърси в Била.
Виж целия пост
# 4
Aз такива блузи направо ги бръсна буквално с ножче,като внимавам естественно.
Виж целия пост
# 5
С тиксо съм чистила. Имах и лепяща четка, тип ролка.
Виж целия пост
# 6
Има два вида четки за тази цел.Едната е с текстилно покритие,а другата с лепкаво.Потърси в Била.

Ползвала съм това с лепкавото покрите - валяче с двойно залепваща лепенка. Върши чудесна работа. Купих го от Била.
Виж целия пост
# 7
А защо не пробваш с пилинг за дрехи? Дори и да нямаш вкъщи, струва 10-12 лева, а върши страхотна работа за пуловери.
Виж целия пост
# 8
Текстилна четка. Наскоро изчистих главата на един плюшен Мики Маус, полепнала цялата с бели влакънца, след като го бях изпрала в пералнята. От Хит си я купих, там имаше и валячета.
Виж целия пост
# 9
валячетата с какво покритие са? имаше преди доста години една реклама на подобно нещо, което след употреба се измиваше с гореща вода и пак беше готово за използване ....
Виж целия пост
# 10
А защо не пробваш с пилинг за дрехи? Дори и да нямаш вкъщи, струва 10-12 лева, а върши страхотна работа за пуловери.
Не става, този пилинг за дрехи върши работа само, когато самата дреха пуска едни топченца. За косми(котешки), мъх(от друга дреха) и т.н. не става, пробвах  ooooh!
Виж целия пост
# 11
Тиксо.
Върши чудесна работа в непредвидени случаи, когато нямаш четка подръка.
Виж целия пост
# 12
А защо не пробваш с пилинг за дрехи? Дори и да нямаш вкъщи, струва 10-12 лева, а върши страхотна работа за пуловери.
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 13
естествено, че тиксо, как не се сетих! благодаря много! Laughing
Виж целия пост
# 14
Мами не четете. Става дума за полепнали влакънца. И на мен ми се е случвало след пране. Веднъж цялото пране беше полепнало с влакънца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия