Dress-for-less 2

  • 44 963
  • 706
Dress-for-less - сайтът може да се разглежда на английски, немски, френски, испански, датски и холандски. Продават се само маркови стоки, на доста прилични цени (според тях - с до 70 % намаление).

До 400 евро доставката е 19 евро, над 400 евро е безплатна. Peace Събираме се за обща поръчка, за да надхвърлим 400 евро. Засега поръчвам аз - ако има други кандидати - да пишат!

Първата тема.
Виж целия пост
# 1
Скоро ще правим ли поръчка?
Виж целия пост
# 2
И аз ще поръчам този път Crossing Arms
Има много хубави потничета на Кила,но ме съмнява,че ще свърши размера,че са без пари. Confused
Виж целия пост
# 3
В края на другата седмица как ви се струва? В петък?
Виж целия пост
# 4
И аз ще поръчам този път Crossing Arms
Има много хубави потничета на Кила,но ме съмнява,че ще свърши размера,че са без пари. Confused

ха-ха и аз ги забелязах  Mr. Green хайде, има ли желаещи за поръчка?
Виж целия пост
# 5
В края на другата седмица как ви се струва? В петък?

Четвъртък няма ли възможност, в петък пътувам за Русе   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
И в четвъртък става, просто аз в петък ще мога да харча повече. Mr. Green

Аз пък този петък заминавам за Русе. Heart Eyes

Харесала съм си този бански, ама ми се струва, че XS за бански ще е много малко... От ЛаРедута си взех един номер 34, какъвто поръчвам за дрехи, и ми е малък... май няма да рискувам...
Виж целия пост
# 7
Най-вероятно и аз ще съм на линия! Peace
Виж целия пост
# 8
          Може да се включа и аз  Blush
Виж целия пост
# 9
здравейте *! гледам от изв. време този сайт, ама не разбирам цените.
Виж целия пост
# 10
И кое не има разбираш?   newsm78  Има в различна валута, в евро най-лесно се смята  Peace
Виж целия пост
# 11
Навита съм.Ей тази чантичка искам.http://www.dress-for-less.co.uk/tmpl/en/detail.tmpl?count_art_se … aGTmXjEBvL4d_lorr
Виж целия пост
# 12
упс Simple Smile то като разгледаш определен артикул се вижда реалната цена и след отстъпката. сори!  bouquet
Виж целия пост
# 13
Благодаря на chockolina ,получих си ски якето и много съм доволна от качество и цена  Hug А и размера съм оцелила...
Виж целия пост
# 14
И аз ще се включа в поръчката  Peace
Между другото ето този тренч го видях в Hot Spot за 280лв (не запомних точно цената,но около тая беше)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия