моля за помощ

  • 1 193
  • 11
Здравейте на всички бъдещи мами!
Аз искам да попитам дали може цикълът ми да закъснее с 10 дни поради спазване на хранителен режим.
Нямам симптоми на бременност, но още не ми е дошло. Ям месо, плодове, зеленчуци, ограничавам тестените неща и манджите. Не си направих тест, понеже не вярвам да съм бременна, но започнах да се притеснявам защо не ми идва.

Цитат
Zdraveyte na vsi4ki bade6ti mami .Az iskam da popitam dali moje ciklat mi da zakasnee s 10 dni poradi spazvane na hrahitelen rejim nyamam simptomi na bremennost no o6te ne mi edo6lo.Yam meso plodove zelen4uci ograni4avam testyanite ne6ta i manjite.Ne si napravih test poneje ne vyarvam da sam bremenna no zapo4nah da se pritesnyavam za6to ne mi idva. newsm78


-------------------------------------
Моля, пишете на кирилица!
Виж целия пост
# 1
Моят съвет е да си направиш тест и ако е отрицателен, да потърсиш лекарско мнение!

Със сигурност обаче диетата може да повлияе на цикъла!  Wink

Желая ти всичко да е наред!
Виж целия пост
# 2
За пореден път казвам, че тук врачки няма  или поне аз не знам да има такива.
Не е голямо чудо да дадеш 4-5 лв за един тест за бременност и да провериш дали не си бременна.
Пролетно време е, смяна на сезона, смяна на времето, спазване на хранителен режим и още куп други неща могат да повлияят на цикъла ти.
Друг удачен вариант е да посетиш гинеколог, който много точно да отговори на въпроса ти.
Дано резултата е такъв, какъвто ти искаш да бъде  Peace
Виж целия пост
# 3
Възможно е и напълно подкрепям Хри  Peace
Виж целия пост
# 4
Направи си тест  Peace
Виж целия пост
# 5
¨
 PeaceИ дано да е това,което искаш!
Виж целия пост
# 6
Моят съвет е да си направиш тест и ако е отрицателен, да потърсиш лекарско мнение!

Със сигурност обаче диетата може да повлияе на цикъла!  Wink

Желая ти всичко да е наред!

 Peace
Виж целия пост
# 7
Може
Виж целия пост
# 8
На доста неща може да се дьлжи,затова си направи тестче и успех.
Виж целия пост
# 9
Пролетно време е, смяна на сезона, смяна на времето, спазване на хранителен режим и още куп други неща могат да повлияят на цикъла ти.
PeaceНапълно изчерпателно.Само тест ще ти даде отговора.
Виж целия пост
# 10
Peace
Виж целия пост
# 11
На мен ми е закъснявал  при нередовно хранене и опит за отслабване.
За да си по-спокойна направи един тест, най-вече защото ако си бременна и искаш бебчето, НЕЗАБАВНО трябва да прекратиш диетата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия