За моментът,в който разбрахте,че вашето съкровище е на път.. :)

  • 2 046
  • 37
Здравейте мами Simple Smile
Тук може да ни разкажете  за моментът в който  разбрахте,че сте бременна,как казахте на таткото,планирано ли беше бебчето или дойде из невиделица Simple Smile..
Виж целия пост
# 1
И двете бяха планирани едностранно- само от страна на мъжа ми  Simple Smile
И двата пъти знаеше, че съм бременна преди мен  Grinning
Виж целия пост
# 2
Като се върна назад.... това са най-тъжните моменти в живота ми... а не биваше да е така  Tired
Виж целия пост
# 3
При нас всичко беше планирано от самото начало Simple SmileДаже рожденната дата та детето бях сметнала и родих точно когато искам и каквато зодия искахме когато решихме да си я няправим HugЗа това изненадата от теста не беше голяма-викам на мъжо една неделна сутрин-Бременна съм а той-МИ ЧЕСТИТО СЪС ЗДРАВЕ ДА СИ ГО НОСИШ Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Беше планирано - целенасочено си правехме бебче, чаках закъснението с нетърпение, но не издържах...
Беше първи юни, връщах се от курс и реших да си купя тест. Прибрах се, направих го и седях със затворени очи докато минат минутките.
Като видях резултата не знаех къде да се дяна от радост. Мъжът ми беше в командировка и започнах да се чудя как да му кажа... Сложих теста в пликче, после го преместх на огледалото - като си дойде да го види.... Но не ме свърташе и му се обадих. Той каза, че ще си дойде много късно и не издържах - казах му по телефона. Една секунда мълчание, после каза - тръгвам си веднага!!!
Исках на всички да се похваля, не знаех, че не се казвало до третия месец.
Чудесен момент беше - толкова хубаво ми стана като си спомних...
Виж целия пост
# 5
Бебо беше планиран и нямахме търпение да видим 2-те чертички. Когато напарвих теста бях сама, на мъжа ми нищо не бях споменала, защото ми закъсняваше само 2 дена Simple Smile Той беше при свеки, аз си бях останала в къщи, за да чета за изпит /беше 5 март, а на 6-ти бях на изпит/. Силно се надявах на положителен резултат от теста, както се и оказа в последствие  Wink После направих хубава вечеря, и го зачаках да си дойде  Grinning След вечерята му подарих тестчето с картичка  Mr. Green Усмихна се и каза, еххх, ще си имаме бебе  Party И сега като пиша си представям момента ...
Виж целия пост
# 6
Не беше планирано, но Господ си знае работата  Heart Eyes Още преди датата, на която трябваше да ми дойде усетих промяна в мен и 90% знаех какво се е случило, а тестът го потвърди  Laughing От начало не бях сигурна дали до го задържа, защото с мъжлето бяхме заедно от 1/2 година, но все пак решихме, че ще създадем семейство, за което и за секунда не съм съжалявала  Hug
Сега имам най-голямото богатство на света  Kissing Heart
Виж целия пост
# 7
При нас първото въобще не бе планирано, просто се случи. Вече бях много сигурна, че съм бременна, когато направих теста, мъжът ми бе с мен и когато му казах, той помълча, помълча и после излезе от офиса (бяхме на работа). Озадачих се - следващата седмица ни бе сватбата. Аз се радвах много, че и бебето идва, а той?! Тамън си мислех, че не може да бъде моят мъж да се е уплашил, когато той връхлетя в стаята с роза в ръката и ухилен до уши... Хубаво беше... Второто също не бе планирано - пак му казах в офиса, но този път не излезе, а просто се зарадва заедно с мен.
Виж целия пост
# 8
Е, при нас беше голяма изненада...и аз за съжаление не можах да "изтрая" до вечерта за да му го поднеса подобаващо,като изненада( с панделка и т.н). Каквато съм си импулсивна веднага след лекаря му звъннах, да се похваля. Тогава нямаше 3 G- телефони, и много ме е яд, че не можах да видя реакцията му......ама тъка ми се пада, като съм нетърпелива.
  Но си спомням, като отидохме заедно на видеозона( 12-13 седм) и видя бебчето как мърда с ръчички и крачета.....още не мога да му забравя физиономията. После 1 час не проговори, толкова беше развълнуван, замечтан, просто "не беше на себе си".

Ей за тъкива моменти си струва човек да живее!!
Виж целия пост
# 9
При нас беше планирано, но и когато видях двете чертички си беше най голямата изненада. На мъжо, му го поднесох два дена след два теста заедно с една дрънкалка. Горкия гледа близо 30 мин. в телевизора без да го вижда и без дума да обели. Само се хилеше самодоволно. Невероятен момент  Hug
Виж целия пост
# 10
Точно на Никулден бях на лекар, и въпреки, че беше в деня, когато трябваше да ми дойде, точката се видя на видеозона и имах снимка. От близката градинка пред клиниката опитах да звънна на мъж ми, той не си вдигна мобилния и аз му пуснах смс. Скоро ми каза, че си пази този смс. После се обадих на родителите ми, сестра ми беше там случайно в отпуска, и веднага дойде у нас да ме види. 3-тото обаждане беше до шефката ми, на която казах че съм дъъъълъг болничен, че съм бременна и да пази тайна. Жената е желязна- не каза почти 4 месеца на никого, докато не се наложи сама да кажа какво ми е. Всички знаеха, че съм с бъбречна криза и когато чуждестранните ни партньори уредиха преглед и лечение в чужбина, защото явно съм много зле, трябваше да кажа кое ме "боли".
Хубави моменти и вълнения!
Виж целия пост
# 11
Беше планувана.Но точно в този момент когато съм забременяла ни се струпаха много неща на главата.Операция на брат ми,ново жилище,нова работа и при мен и мъжа ми и така и не обърнах внимание докато не се разболях и трябваше да вземам антибитоици и като влязох в аптеката да си ги купиа мярнах дамски превръзки и се стих,че отдавна не бях ползвала такива работи и вместо антибиотик излиазох от аптеката с тест за бременност.Направихме го заедно с мъжа ми, когато се почвиха двете чертички той се разплака от щастие,а аз седях като гръмната и незнаех какво става.После като се роди дребната буболечка пак му дръпна един хубав рев в родилната зала.Много ми е чувствителен аз за това и го обичам толкова.
Виж целия пост
# 12
Не беше планирано, но много ме зарадва. Бях при Емилова (от 5 години се опитвах да отида и все нещо ставаше), на 10 ден глад трябваше да ми дойде, не ми дойде (казаха че е нормално като гладуваш), ама явно съм усещала, защото си купих тест и беше положителен, веднага ме видяха на ехограф и имаше точка, най-красивата точка на света  Hug
Едвам издържах още 5 дена да се захраня и да се прибера, да кажа на мъжа ми. Той пък дойде да ме посрещне с един негов приятел и докато се приберем, и останем насаме, вече не издържах, и му го изстрелях директно Simple Smile
Той се зарадва много, аз исках докато минат първите 3 месеца да не казваме на никой, той още на следващия ден беше уведомил всички  Twisted Evil
Виж целия пост
# 13
Бяхме решили да си имаме бебе, но няколко месеца не ставаше. Толкова кофти ми беше, все си мислех дали нещо не ми е на ред. ooooh! Беше ми писнало всеки месец да си поревавам като ми дойде, и един ден си казах, когато -тогава, няма да му мисля. А то взело, че станало. Hug
Закъсня ми, но така и не видях втората чертичка на теста. Crossing Arms Взех да се съмнявам обаче, защото ми се виеше свят много често. Един ден след работа отидох на лекар-сама. Беше 23.12 и следваха почивни дни / ако не бях отишла тогава сигурно щях да се побъркам до след празниците/ и доктора ми потвърди добрата новина. Даде ми снимка от ехографа и каза : "Коледния подарък за таткото." Laughing
Прибрах се в нас, но мъжът ми беше още на работа. Мен обаче не ме свърта. Wink Метнах се на едно такси и при него. Като ме видя малко се шашна /не очакваше да отида там, особено в края на работния ден/. Изчаках да излязат колегите му и му казах "Ще ставаш татко", а той "Защо...?" hahaha Е всичко бях очаквала, ама тоя въпрос ме остави така Shocked. После, като се поокопитихме и двамата дълго се хилихме на ситуацията.
 Ех, разнежих се от този прекрасен спомен, все повече искам скоро пак да го изживеем. Peace
Виж целия пост
# 14
След един спонтанен аборт се бях стреснала доста. Лекарите ми казаха, че в близките 4 месеца не е добре да забременявам. На 5-тия е станало и ако щете вярвайте, усетих го. Бях убедена, че съм бременна и когато си взех тест за проверка, не се изненадах. Но бях толкова щастлива. Сега съм майка на малък звяр, да ми е жива и здрава!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия