Бебешка пудра за крака или нещо друго

  • 3 099
  • 15
Имаме проблем,крачетата ни се изпотяват от всички чорапчета а уж са памучни и качествени ама май са само пълни боклуци,не и миришат краката ама имат лек дъх,не на крака ами не знам как да го обесня,като на нещо кисело,някой знаели дали има бебешки пудри за крака или кремчета против изпотяване аз не намерих нищо в сайтовете на 4ико и авент,много ще съм благодарна ако ми помогнете като кажете какво да правя.(става въпрос за 5мес. бебе) Hug
Виж целия пост
# 1
Нямам представа за такава пудра макар да подозирам, че ако държиш, можеш да ползваш пудра за дупе. Но дали не е твърде топло облечено бебето? И ако махнеш чорапките, крачетата стават ли студени? Има хора, които просто имат нужда от по-малко дрехи...
Виж целия пост
# 2
Нямам представа за такава пудра макар да подозирам, че ако държиш, можеш да ползваш пудра за дупе. Но дали не е твърде топло облечено бебето? И ако махнеш чорапките, крачетата стават ли студени? Има хора, които просто имат нужда от по-малко дрехи...
Стават студени,като му махна чорапите и по тънки съм и слагала няма ефект,не я обличам дебело,никаде другаде не се изпотява,даже като стопля стаята за къпане на 26 гр.и сабуя чорапите краката и стават ледени и не мога да си обесня от какво се получава така,че да се потят имало е случай да са студени и потни
Виж целия пост
# 3
Въпрос на вегетативна нервна система. И моят син е така. Няма нужда от никаква пудра  Peace
Виж целия пост
# 4
Въпрос на вегетативна нервна система. И моят син е така. Няма нужда от никаква пудра  Peace

 Peace И ние сме така.
Виж целия пост
# 5
Oki Peace,на всички
Виж целия пост
# 6
Въпрос на вегетативна нервна система. И моят син е така. Няма нужда от никаква пудра  Peace

 И мойта малката беше така до скоро не се притеснявай  Hug
Даже и сега от време на време и стават мокри крачетата въпреки, че е по тънки чорапи и ходи по мрамор и плочки  Peace
Виж целия пост
# 7
Няма нужда от пудра
Виж целия пост
# 8
И на бебка крачетата са постоянно студени и влажни, явно се е метнала на баща си в това отношение.  Simple Smile
Не мисля че пудрата ще помогне.
Виж целия пост
# 9
А с какви обувки сте....ако обувките са кофти, никой чорап или пудра няма да ви помогнат...
Виж целия пост
# 10
А с какви обувки сте....ако обувките са кофти, никой чорап или пудра няма да ви помогнат...

Напълно съм съгласна. Дъщеря ми имаше едни пантофи, с които независимо от чорапите или температурата крачетата й бяха вечно влажни и студени.
За пудрата за крака питай в някой аптека.
Виж целия пост
# 11
И моята бебка е така.Пудря и крачетата с пудра за тяло,има известен ефект.Забелязах обаче,че когато е с термочорапи,краката са топли и сухи- всичко останало са мокри и ледени newsm78
Виж целия пост
# 12
И при нас краченцата често са влажни и студени.Не се притеснявам особено.
Виж целия пост
# 13
Нормално е да се потят крачетата и главата, ако детето е кърмаче. И при нас крачетата миришат леко на кисело.
Виж целия пост
# 14
Ние сме на вашата възраст и при нас е така. Мисля си дали не е и от резките промени във времето напоследък - ту топло, ту студено.


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия