Бременна в 19 г.с -жестока настинка

  • 627
  • 3
Здравейте момичета.бременна съм в пети месец и съм настинала -кашлица хрема температура,почнах да получавам контракции и леки болки в корема.Гинеколожката ми иска да остана в болницата и да започнем антибиотично лечение с пеницилин.Аз хем не се чувствам добре хем това с антибиотика не ми харесва.Приемам съвети препоръки ....
ако на някой му се е случвало ще съм благодарна да сподели ...
Виж целия пост
# 1
Жестока настинка и антибиотик ? Аз не бих се съгласила....
Докато бях бременна прекарах поне 15 жестоки настинки.Контракции и без това си имах.Антибиотик не съм пила.В 19 г.с. пък влязох в Патология с тежка бъбречна криза.Оцелях,преживях го,нищо по-сериозно не ми се случи.Бебенцето си беше добре,аз също (това бебенце е вече три годишно зверче  Heart Eyes )
Така че се успокой,всичко ще бъде наред.Добре си помисли за антибиотика,ако не си толкова зле наблягай повече на чая и витамините.     bouquet
Виж целия пост
# 2
Аз бях в 15г.с. и без да искам стигнах до болница с 39 градуса температура! Оказа се вирус,лекуваха ме с антибиотик...да чукам на дърво всичко е нормално сега! До колкото знам високата температура е опасна,може  да се разшири шийката на матката,което е лошо! Така,че мисли добре! Дано всичко се оправи бързо!  Hug
Виж целия пост
# 3
Аз прекарах такава настинка с 39 градуса, но бях съвсем в началото на бременността, още не знаех, че съм бременна, лекарят искаше да ми изпише антибиотик, но аз отказах. Взех течен аналгин, с който смъкнах температурата и след това само с хомеопатични. Иначе антибиотик и на мен са ми давали в 7-ми месец, заради повишени левкоцити.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия