Вродени сърдечни малформации - тема 2

  • 40 856
  • 332
Момичета,другата тема много набъбна , затова пускам нова.



Старата тема

Тетралогия на Фало

Може ли да ми обясните какво означава този кариотип?


Дано в тази тема присъстват повече добри новини за сърчицата ни.   Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Здравейте и от мен в новата тема.Уки жалко че твоята принцеса е болничка,пожелавам бързо оздравяване и стига вече с тия болести.Радвам се за мама Деси че бебето е здраво и баткото е добре,нека все това да се чува.Моята принцеса е добре и от 10-тина дни е с обеци и е много,ама много сладка,на всеки се хвали че има обици и е много щастлива.Пожелавам в тази тема да пишем само хубави работи за нашите слънца.Поздрави на всички от мен и Плами.
Виж целия пост
# 2
Здравей , Жулиета.  Hug Ти се оказа най - смела май...другите хвърлиха по едно око на Новата тема , но не се разписаха , сигурно ги досрамя  Blush  Laughing
И моята фръцла е с обички вече  Heart Eyes

Хайде , Дами , пишете , не се срамувайте.  Hug
Виж целия пост
# 3
Ей това е момиченцето.  Heart Eyes Много завиждам на такива мами - то корделки, то обички, то роклички. А момченцата - нищо.  smile3516
Ние на 14 Април сме на контролен преглед. Стискайте палци всичко да ни е наред.  Praynig
Виж целия пост
# 4
Ееее,Рамзи , не завиждай де , третото може да ви е момиченце   Mr. Green.
Ако искаш , може да се видим на 14 април като идвате на контрола.  Hug
А за стискането на палци - имаш го.  Peace
Виж целия пост
# 5
Аааааааа стига вече.  newsm09 Аз бях до тук с раждането.  Naughty
Уки, много ще ми е приятно, ако успеем да се видим тогава.  Hug.
Виж целия пост
# 6
Здравейте и от мен. Браво на Уки за новата тема. Аз нямам време да пиша почвам работа и само бягам да оправям документи. Криси е на ясла но от другия месец майка ми ще го гледа защото моята работа е на смени.
Пожелавам на болните бързо да оздравяват, че и на мен ми омръзна от тия болести. Hug  bouquet
Виж целия пост
# 7
Ето записче:)

Рамзи, желая всичко да е наред с прегледа ви, и ние ще ходим към края на месеца, преди или след празниците, още не знам точно, та взех да го мисля..........стискам палци Peace


Пожелавам бързо оздравяване на всички дечица Hug
Виж целия пост
# 8
Здравейте!                                                                                                   Аз също стискам палци на Рамзи и к_v_r,а и на всички на които им предстоят контролни прегледи в 3-та градска,дано ви кажат само хубави новини и дечицата са здрави.А вярвам че ще е така!
Пожелавам на всички весели почивни дни,дано времето е слънчево и приятно за разходки,за да лудуват на воля дечицата.
Виж целия пост
# 9
Привет на всички! Наближава деня за нашата 1-ва консултация в София (вторник) и искам да ви питам дали има някакъв съвет, който бихте ми дали.
Предполагам лекарите ще ни кажат всичко, аз също съм си подготвила някои въпроси, но все пак ако някой от вас се сеща нещо което би ми било полезно като информация, нещо което трябва да питам, ще съм благодарна!!!
Според докторката ни в Бургас, на 8.04  би трябвало да ни прегледа д-р Кънева, някой от вас срещал си се е с нея?
Сърдечно благодаря!
Бъдете здрави и щастливи!  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
egita,здрасти и от нас.
Съвет и от мен - желателно е да отидеш пред кабинета към 7.30-7.45 , защото към осем прииждат хората и ще чакате много. Като отидеш - първо попитай кой е последен , за да си запазиш ред. Чак след това отиди на регистратурата. А понеже предполагам , че няма да си сама - направо си остани пред кабинета и не мърдай от там , докато не ви раздадат номерцата , придружителят ти да се нареди на регистратурата. Там може да се огледаш за някоя мама с по - голямо детенце и да я поразпиташ за подробностите при прегледа. Носи си химикал , ще ти трябва да попълниш формуляра .
Сега за хипоксемичните кризи - много са неприятни и стресиращи наистина   . Да уведомиш лекаря , който ще ви гледа на ЕХО-то.
Ами , сега друго не се сещам.
Късмет. 


Самоцитирам се от предната тема , информацията сигурно ще послужи пак.

Егита , не знам какво да ги питаш лекарите , аз също си пишех въпросите на листче , защото в кабинета губех и ума и дума и забравях какво съм искала да питам .  ooooh!
За Д-р Кънева - аз много я харесвам , от любимките ми е . Обаче нас ни гледа Д-р Дашева - тя е по Фалата.
Пожелавам ви късмет и да донесете хубави новини в новата тема.  Hug
Виж целия пост
# 11
Здравейте и от мен!
Ние сме на контролен преглед на 16,04 и искрено се надявам и при нас нещата да са добре. Иначе е много див постоянно се движи, направо се чудя как не се измаря. Стискайте палци и на нас да нямаме проблеми в София.
Щастие  и здраве на всички деца и да ви радват с много белички.
Виж целия пост
# 12
Здравей,еqita за д-р Кънева аз мага да кажа хубави работи тя прави катетеризацията на Плами и е един от много добрите лекари в 3-та градска,усмихната и много чаровна жена.Точно както ти е казала Уки така е,аз също не се сещам нещо по-конкретно да ти кажа,но добра идея е да си напишеш това което искаш да питаш защото като влезеш в кабинета се стъписваш.Пожелавам ви късмет и стискам палци да донесете хубави новини.

Виж целия пост
# 13
Старата тема я заключих, така че сега няма де се бъркате - и само хубави неща да се случват в нея.  Hug
Виж целия пост
# 14
Благодаря мили мами!  Simple Smile

Всичко си записах и от старата тема, че да не се паткосам  Shocked

Тук само за сърдечните въпроси ли коментирате или всичко свързано с отглеждането на децата ни?
Чудя се, защото искам да споделя нещо, което ме притеснява за Александър.
Миналата седмица, като бяхме в болницата с него, съня му нямаше промяна, но от първата вечер в която прибрахме всичко е различно. Преди спеше след банята и хапване от 20:30 до към 5-6-7без да мръдне, хапване и пак сън до към 9-10,  а сега едни помрънквания, все търси биберона, ако падне се събужда. От какво ли може да е? Thinking Цяла седмица не бяхме излизали на разходки, дали не е от това?От няколко  дни времетое хубаво и го извеждам, има малко подобрение, но пак си търси биберон. На 18-ти ще навърши 4 месеца, възможно ли е да е от зъбките?
Хвалих се наляво на дясно какъв поспалан си имам, а май си го урочасах  Crossing Arms
Хубав слънчев ден от мен!  Simple Smile

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия