Какви витамини се пият по време на бременност?

  • 20 918
  • 111
Здравейте интересува ме  мнение и опи, относно витамините, които сте приемали по време на бременност. Причината е, че в момента съм в 23 г. с и гинеколожката ми преписа матерна-центрум но проблема е, че имам страшен апетит в което няма нищо лошо но качих 4кг. за 1 месец видимо не си личи но мисля че е много за 1 месец. Интересува ме дали по принцип само тази матерна се препоръчва или има и друг вид витамини от същия състав но да не са токова концетрирани, защото това което ме притеснява, че матерната е доста силна и  бях чувала, че е и канцерогенна незнам дали е така но поне на мен ми влияе към напълняване. Чувала съм и за витамини на Хиип но не съм ги пробвала. Интересува ме вашия опит и дали е нормално това влияние на матерната, споделете мнения за да мога да се орентирам към правилната марка витамини, защото определено ме стряска това бързо напълняване не, че няма да го приема но не е много приятно. Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
няма значение какви витамини вземаш важното е да са натурални, с възможно най-малко, най-добре хич  химическа обработка
аз пих Зелена енергия на Аквасорс и съм доволна
Виж целия пост
# 2
Аз с първата бременност пих матерна и въпреки,че пак съм при същия АГ сега ми изписа пре-натал.
Сега си спомням,че с матерната се почиваше по 20 дена между опаковките,а сега тия ги пия без прекъсване,но не съм питала защо и колко им е концентрацията.
Виж целия пост
# 3
аз бях на О'мами. Доволна съм!  Peace
Виж целия пост
# 4
През цялото време бях на матерна, а допълнително и желязосъдържащ препарат, и магнезий.
Виж целия пост
# 5
Не съм пила никакви, по добре яж повече плодове и зеленчуци и избягвай хапчетата  Peace
Виж целия пост
# 6
На мен също ми предписаха Центрум-матерна. Peace
Виж целия пост
# 7
аз бях на О'мами. Доволна съм!  Peace
И аз бях с тях. Peace
Виж целия пост
# 8
И аз не съм пила нищо.Има достатъчно начини да си набавяш витамини чрез храната,вместо да пиеш излишно лекарства
Виж целия пост
# 9
пиех само фолиева киселина ,нищо друго ,но ядях много плодове, наистина много !
Виж целия пост
# 10
Аз пия Хипп Натал!  Peace
Виж целия пост
# 11
За бременната е важно желязото и фолиевата киселина.
Опитай се да ги приемаш в натурален вид(не като хапчета)
Виж целия пост
# 12
Не съм пила никакви, по добре яж повече плодове и зеленчуци и избягвай хапчетата  Peace

точно  Peace
и аз не пия никакви освен фолиевата киселина и вит. ц, но това зимните месеци
Виж целия пост
# 13
И аз не съм пила нищо.Има достатъчно начини да си набавяш витамини чрез храната,вместо да пиеш излишно лекарства
И аз съм на това мнение,никъде не пише 4е е задължително.С  първата ми бременност не съм пила и сега пак така.
Виж целия пост
# 14


 Още ли мислите, че от витамините се пълнее Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия