Срам не срам, ще пазаруваш ли от там...

  • 6 639
  • 78
Четох тук в една тема, че да се пазарува от стоковият БАЗАР Илиянци било срамно.
Ама вЕрно ли бе хора?  Shocked Ако му сменят името на МОЛ Илиянци ... тогава?

Какво значение има дънките от къде са купени?
Блузата или сакото? Обувките или чантата?

Навсякъде е пълно с боклуци.
Въпросът е на каква цена ще се "илъжеш" да си ги купиш.

Отдавна съм се убедила, че цената (високата) не гарантира качество.




Виж целия пост
# 1
да и не ме е срам
Виж целия пост
# 2
Ми то там има едно хале, което се казва МОЛ, ако не се лъжа.
Виж целия пост
# 3
Ако някой има вкус може да се облича добре и от Илиенци. Лошото е , че повечето жени нямат. За качеството не съм много съгласна, има магазини и марки с наистина добро качество, на което трудно се подражава, но те пък са скъпи, което си е фактор в минус.
Лично аз никога не съм ходила на Илиенци, но би ми било интересно, защото навсякъде мога да открия нещичко за себе си. Винаги ми е било много далече и не си е струвало да бия път. Като взема книжка другата седмица мога да ида да се поразходя из този вилает.
Виж целия пост
# 4
 Всеки има право да си пазарува от където желае.Аз пък лично съм се убедила че по-високата цена определя по-голямо качество.Не че няма боклуци и по Витошка. Няколко пъти съм се подлъгвала да си купя евтина дреха и после винаги съжалявам.
Виж целия пост
# 5
За някои сигурно е срамно.
Мен лично- не.
Виж целия пост
# 6
За мен не е срамно.
Но не пазарувам от там.
Виж целия пост
# 7
Никога не съм робувала на марки,цени и т.н.Съответно не мога да ги разбера хората,за който е срамно да пазаруват от Илиенци.Много ми е смешно,когато гледам как хора,облечени в някаква маркова дреха,па макар и единствена гордо се пъчат и всячески се изтъкват и я показват Laughing
Виж целия пост
# 8
Не пазарувам от там, защото съм от Бургас. Иначе не бих се замислила,мога да пазарувам отвсякъде с излючение на secon hand.
Виж целия пост
# 9
Защо да е срамно , всеки решава сам къде да си пръсне парите...Wink  Peace
Виж целия пост
# 10
Ужас, ужас, абе хора вие добре ли сте? Направо ви гледам големи жени и не вярвам за какви неща спорите. 1во, не, от Илиянци не е срамно да се пазарува, какво срамно има в това щом дадения човек няма финансовите възможности да си купи дрехи примерно от Мола, какво гол ли да ходи? Или пък просто е решил да пазарува от там, тва е.
И 2ро глупаво е да се твърди, че дрехите навсякъде са едни и същи и че това примерно което го продават във Версаче, ще го намериш в Илиянци за по - малко пари. Що за глупости?! Окей, някои хора наистина нямат възможност за скъпи дрехи, но това не означава, че постоянно трябва да казвате на черното бяло, отстрани изглежда много смешно - един вид гроздето е кисело, нали се сещате? Общо взето спорите за някви теми, дето 2 мнения по тях няма...  Tired Party Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Купувам отвсякъде, стига да ми харесва дрехата. Нямам никакви претенции за марки. Дори понякога и качеството не ме интересува, ако дрехата ми е харесала много, примерно.
От Илиенци купувам много рядко, просто защото много рядко ми се е случвало да ходя там, много ми е далече.
Виж целия пост
# 12
И 2ро глупаво е да се твърди, че дрехите навсякъде са едни и същи и че това примерно което го продават във Версаче, ще го намериш в Илиянци за по - малко пари. Що за глупости?! Окей, някои хора наистина нямат възможност за скъпи дрехи, но това не означава, че постоянно трябва да казвате на черното бяло, отстрани изглежда много смешно - един вид гроздето е кисело, нали се сещате? Общо взето спорите за някви теми, дето 2 мнения по тях няма...  Tired Party Mr. Green

О, да, направо падам, като някой започне да ми обяснява колко глупава съм била, да си давам парите, като видиш ли, на Илиенци ги имало същите, 10 пъти по-евтини. По темата - не е срамно да се пазарува оттам, всеки се простира според възможностите си.
Виж целия пост
# 13
Не пазарувам от Илиенци, защото ми е далече. Там далеч не всичко е евтино. И те се отвориха  Crossing Arms
Но ако случайно съм там с някой друг и ако си харесам нещо - взимам. Имам бял бг  панталон за 17 лева отпреди 4 години - не е мръднал. Ама тогова 17 лева си бяха пари  Mr. Green
Имах и един сак ADIBAS купен за 4 лева оттам - що мъкнене му ударих, беше супер здрав. Накрая отпътува за Сенегал, ама това е друга приказка и ще бъде разказана друг път  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Изобщо не съм имала такава идея да казвам на някой,
че е глупав, защото си дава парите.
Не. Исках да кажа, че и на ИлиЯнци (така се пише)
има и качествени неща за по-малко пари.
Като написах, че съм се убедила,
че не винаги скъпото е качествено
не съм твърдяла и обратното.
Не ми слагайте думи в устата.
И аз имам скъпи дрехи и обувки,
които не са мръднали, но имам и такива,
които доста приличат на скъпите уж и са
със същото качество. Както и съм давала повече
пари за уж качествено, а се оакзва боклук.

И да, в този базар не всичко е по-евтино от
кварталния магазин, например.

Но, както прочетох и в съседна тема,
да кажеш, че дрехата ти е от там,
то значи, че си някакъв изпаднал бедняк....
Чак срам да те хване от коментарите
и погледните. Не знам, защо обаче?

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия