Предстои ми ИНСЕМИНАЦИЯ, да поговорим-2

  • 35 659
  • 786
Да ни е на късмет новата темичка момичета! Praynig
Желая на всички в процедура само положителни резултати! Hug

Тема 1
Виж целия пост
# 1
Примъъъък в новата късметлийска темичка. Записвам се за положителни резултати още другата седмица  baby_neutral

Много успехи на всички момичета в процедури, а на тези, които почиват -- спокойствие и силна храна. Хайде да напълним темата с бебчета.

Прегръдки и целувки  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
 Дай Боже, да ни е на късмет!!

Пожелавам на всички 2 чертички!!!

Грация, стискам палци, с теб сме. Чакам с нетърпение да кажеш как вървят нещата  bouquet

Прегръщам ви!!! Hug

Виж целия пост
# 3
Запис!
Пак да си повторя безпокойството - часове за д-р Владимиров имало чак за септември. Наистина ли трябва да чакам до тогава? Или нещо не съм разбрала правилно.
При вас така ли беше?
Така се бях настроила за другия месец..... Thinking Вече си фантазирах.....А то какво стана....
Нищо, поне мъжа ми ще направи изсладванията и после ще видим.

Успех на всички и ....... по две линийки на тестовете! Hug
Виж целия пост
# 4
Stacked,  не ме учудва. Сега Д-р Владимиров е може би вторият по известност след Стаменов. Мога да си представя какво ще ти кажат, ако звъннеш за час при Стаменов. И за двамата отзивите са много добри, даже отлични, но знам че чакането е огромно. Аз съм при д-р Тимева от клиниката на Щерев, така че непосредствени впечатления имам от нея.

След едно неуспешно инсе сега почивам, но последния път след прегледа с нея си поговорихме много хубаво. Направи ми впечатление с какво разбиране подходи към притесненията ми, как вярно описа всяко едно от състоянията ми и колко спокойно ми вдъхна увереност. Без да ми обещава чудеса, ясно и кратко ми обясни принципите на лечение и възможните пътища. Тъй като се борим вече няколко години и за пръв път ми се случва такова отношение и исках да споделя.

За всички нас отношението и доверието, което имаш към лекаря е много важно, така че нека и това е фактор при избора ти. Желая ти късмет!!!! Hug
Виж целия пост
# 5
колко дни след прегнила се прави уринен тест за бременност ,защото аз си направих днес и имам втора черта обаче ми е трети ден след последния прегнил ,дали е от него?14 ден от инсето ми е
Виж целия пост
# 6
Здравейте, момичета, за първи път пиша тук, но нещата при нас вървят към инсеминация, мислим някъде към август, септември. Аз съм от Пловдив и моят гинеколог ми препоръча да се ориентирам към София или по точно др. Владимиров или към клиниката на Щерев. Но прочетох че отсега записват за септември и се учудих много. Та въпроса ми е може би малко наивен, ама не съм нясно извинете. Чудя се, ако сега звънна, ами как да знам по кое време ще ми е цикъла тогава, овуто, та и час да си запиша....
Виж целия пост
# 7
Бела, на мен след първото инсе ми казаха да изчакам 4-5 дни след прогестероновите препарати. Може и да е малко рано. Надявам се да  си останат 2-те черти. Повтори теста след 2 дни. Стискам ти палци.

Espoir, след като тепърва почваш, според мен първия преглед ще е опознавателен - правила ли си някакви процедури до сега, от колко време опитвате, имаш ли изследвания и ще ти назначат нови - такива неща. После вече ще е следващия преглед според резултатите от първия и от изследванията, който вече ще е съобразен с цикъла ти. Така ще не се притеснявай за това. Важното е че си решила да действаш.
Виж целия пост
# 8
Да, правили сме изследвания, проблем имаме при спермограмата, астенозооспермия и тератозооспермия, иначе аз имам едно гранично състояние, което клони към поликистоза, но с медикаменти цикълът ми се регулира.  Гинекологът ми ме посъветва да пробваме с инсеминация. Общо взето е това. Като съм се престрашила да пиша, да ви питам и за вашето мнение, гинекологът ми каза да не обмислям изобщо варинат за инсеминация в Пловдив, кажете и вие какво мислете.
Виж целия пост
# 9
Тук за не мога да дам мнение защото аз съм ходила по доктори само в София.
Виж целия пост
# 10
espoir защо изключвате Пловдив? newsm78
там има добри специалисти и съм сигурна , че и там можеш да опиташ. надявам се да ти дадат координати на д-р Даскалов и още скоро да започнене. каквото и да решиш ти пожелавам успех. Peace
Виж целия пост
# 11
espoir,съгласна съм с joli75.Д-р Даскалов работи в Медикус Алфа.Ако искаш мога да ти напиша тел. на клиниката,защото е с предварително записване.Той е прекрасен човек и специалист.Късмет Praynig
Виж целия пост
# 12
Ей как бързо сте напълнили първата страница на новата тема! Виждам, че и нови момичета има. Пожелавам на всички скоро да се преместим в една друга тема.... Горе главата момичета, ще станем майки, и то най-добрите!  Hug
Виж целия пост
# 13

И аз се записвам за късмет!
Бела, май ще ни повлечеш крак и ще бъде чудесно!
Прегнил, непрегнил никога не видях втора чертичка. Дано твоята е абсолютно истинска!
Виж целия пост
# 14
Момичета, здравейте, ами ние решихме да се ориентираме към София, защото подучухме от тук оттам, че най-вероятно няма да имаме сполучлива инсеминация в Пловдив, макар че на мен ми е по удобно тук, защото не знам как ще пътувам за фоликулометрията. Да ви попитам в клиниката на Щерев пак ли така записват отсега час за след няколко месеца, надявам се ако някое момиче знае да пише.  А иначе на всички, които чакат да видят двете чертички стискам палци!  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия