Urina ot 6 mese4no bebe

  • 711
  • 5
Zdraveite mami , pro4etoh , 4e na mnogo ot vas sa vzimali  kruv i urina ,kogato bebetata sa bili na 6 mesetza i malko se pritesnih , za6toto tuk v USA nie biahme na pregled na 6 m. ,no osven vaksinite ni6to drugo ne ni praviha. Ima li miasto za pritesnenie?
Виж целия пост
# 1
Мисля, че на този въпрос може да ти отговори само медик. Защо не говориш с педиатъра? Сподели тревогите си. Просто му звънни в понеделник.
Ако ти остане време след това, кажи, моля те, какво е обяснението - може да е от полза и на други мами.
Виж целия пост
# 2
В САЩ правят по-късно кръвните изследвания и тези на урината. Такава е практиката, не се притеснявай. Не помня обаче кой точно месец. Както ти писаха, питай педиатъра.  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
И при нас ги правят на 9 месеца,но аз поисках да му направят на 6 и не ми отказаха,за тях даже добре дошло,нали всичко си плащаме кеш. Close
Виж целия пост
# 4
До колкото знам и по-късно да е,не е фатално.Аз докато успея да взема,детето стана почт на 8 месеца EmbarassedВъв всяка държава има различна система за гледане на деца,щом там така са решили и процедират с всички,не мисля че трябва да се притесняваш.
Виж целия пост
# 5
Blagodaria Vi mnogo MAMI za sega 6te iz4akam do 9m.za6toto vie me uspokoihte, no ni6to ne mi pre4i da se obadia i da popitam. Ako ne go napraviat togava az 6te si go poiskam.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия