Aqua Fantasy през юни

  • 2 115
  • 11
Резервирах пакет със самолет за 2 възрастни и 2 деца за Aqua fantasy в Кушадъсъ от 15.06.2008 год. Има ли други да си правим компания?
Виж целия пост
# 1
С коя агенция? Днес една позната се оплака, че искат точно тогава там, но им казали, че няма места.
Което никак не го вярвам.
Виж целия пост
# 2

Агенцията е Бутик травел. Резервацията ми е от почти две седмици вече. Ранните записвания бяха обявени до 15.04, а получих e-mail, че срокът за довнасяне се изтегля на 08.04.
Виж целия пост
# 3
И на нас ни се случи почти същото миналата година. В хотелите има места, няма места за чартъра. Най- вероятно това  е причината.
Виж целия пост
# 4
И на нас ни се случи почти същото миналата година. В хотелите има места, няма места за чартъра. Най- вероятно това  е причината.
Те не искат с чартър. Само хотела.
Виж целия пост
# 5
И ние сме много нещастни по този повод - от три агенции ни казаха, че няма места в хотела до 27.06., дали е вярно незнам. Ние мислехме с автобус да пътуваме. А след края на юни цените скачат повече от 2 пъти.  Cry
Виж целия пост
# 6
Здравейте, нашите планове са ...или по-точно бяха също за 15,06, но за сега само сме с проучвания за цени, другата седмица се надявам да намерим време и да отидем до агенция за резервация. Ако наистина вече няма места...не знам какво ще изберем
дайте идея за хотел с подобни аква забавления.
Виж целия пост
# 7
разрових се и...
Да питам.
Някои агенции го предлагат с лукс. автобус. Колко се пътува до там? Други - със самолет, но за 6 нощувки де факто.
Къде е истината?
Виж целия пост
# 8
За офертите със самолет не знам, но с автобуса се пътува 16-17 часа. Често се спира за почивка и не е проблем пътуването.
Виж целия пост
# 9
Дишлемата с парите я реших. Довечера ще имам цялата сума.
Сега въпроса е коя фирма има останали места за 15,06 със самолет.
Давайте съвети
Виж целия пост
# 10
Вчера платих цялата сума за почивката и в агенцията ми казаха, че Aqua fantasy не само, че е пълен за юни месец, но щял да бъде спрян и до края на сезона.
Виж целия пост
# 11
разрових се и...
Да питам.
Някои агенции го предлагат с лукс. автобус. Колко се пътува до там? Други - със самолет, но за 6 нощувки де факто.
Къде е истината?
Миналото година пътувахме до там с автобус "лукс"-18 часа,беше кошмарно,особено за мен и мъжа ми ,понеже сме яки българи почти два метра ,през цялото време коленете ми напираха да избият предната седалка. LaughingНа връщане беше друг автобус,една идея по-широко. Flutter
Доколкото знам самолетните почивки ги предлагат на същата цена като автобусните,но с една нощувка по -малко,за сметка на самолета.
Между другото Aqua fantasy е супер.Не бяхме там ,но ходихме в Аквапарка,тази година ако ще почиваме в Турция бих отишла именно там. Wink
Весело изкарване Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия