Пие много вода...

  • 609
  • 8
Привет момичета, чета много майки се притесняват, че мъниците им не искат вода а при моето дете е обратно.
Още от самото раждане приема доста големи количества вода, между храненията изпива почти по 50-60 мл а понякога и по повече и видимо е доволен от приема (захар никога не съм слагала вътре). Предлагам защото ми се струва, че има нужда от нея а дали е така newsm78 пък и той никога не я отказва Thinking
Аз не мога да си го обясня понеже си хапва доста доволно по 130-150 мл кърма, виждам количеството понеже се храним с изцедена кърма за момента.
Виж целия пост
# 1
Ние сме от тези,които не пият водаТоест не пиеше доскоро,не съм се притеснявала особено,защото още го кърмя
Щом се храни нормално бебчо,не виждам причина да се притесняваш,то си я усвоява, и пълни памперса,предполагам,
така че давай си му спокойно да пие водаЯвно има нужда Peace
Виж целия пост
# 2
Предвид това, че се кърмите от шише може би няма толкова значение количеството вода, което изпива (все пак виждаш колко мляко е поело, а и ако наддаването върви добре...). Аз по принцип във всичко се ръководя от детето. Щом мъника си иска, давай му Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Щом му се пие не виждам,защо да не му даваш
Виж целия пост
# 4
И ние пием много вода а сме само на кърма от цица Joy
И аз се питам на какво се дължи това при условие, че за момента нямам проблем с кърмата бебо си наддава добре? newsm78 #Crazy
Пием средно около 60-80 мл на ден, но не чиста вода а чайче за храносмилане на ХИП.
Виж целия пост
# 5
Ами чайчетата на ХИП все пак са сладки на вкус (макар че май нямаше чиста захар в тях). Може това да е причината да му се услаждат. Но 60-80 мл на ден всъщност изобщо не е много, така че не виждам защо трябва да се притесняваш.
Виж целия пост
# 6
   Казваш,че между храненията му даваш вода,а по колко пъти се храните?И как,на поисване ли?Пробвала ли си вместо шишето с вода да му поднасяш гърда?В началните месеци бебо има нужда само и единствено от кърма,толкова пъти в денонощието,колкото той си поиска!Щом плаче,давай кърма,за да наддава добре!
Виж целия пост
# 7
И моето дете обича водата  Heart Eyes Предлагах от самото начало, то си знае кога и по колко да пие. Щом е доволен, значи всичко е наред  Peace
Виж целия пост
# 8
Ние също изпиваме близо по 100мл. на ден вода.Това не бива да те тревожи особедно в предстоящите жеги.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия