Грижи за кожата при отслабване?!

  • 1 034
  • 13
Момичета, какво правите за кожата на тялото и лицето (врата) при отслабване?
Страхувам се да не се отпусна и увисна, като големите дебелани, дето ги дават по Реалити ТВ
За сега си правя само масажи всяка вечер, но не знам дали е достатъчно!
Някаква козметика да ми препоръчате?
Виж целия пост
# 1
на мене ми препоръчаха да отида на процедури при козметик,има такива апарати,които те стягят след отслабване и ефекта бил определено значителен и забележим
Виж целия пост
# 2
а за коремната област?
Виж целия пост
# 3
Има един крем за коремната област... мисля, че е на Биодерм - червена тубичка с бял надпис, но не знам дали изобщо върши работа, а е 65лв.  Cry
Виж целия пост
# 4
на мене ми препоръчаха да отида на процедури при козметик,има такива апарати,които те стягят след отслабване и ефекта бил определено значителен и забележим
Аз за първи път чувам за това, явно наще козметички са изостанали.  newsm78 Горе долу каква е цената на процедурата?
Аз се мажа с крем против стрии, и без това имам една тубичка за изхабяване, пък и диетата ми е по-драстична.  #Crazy И упражнения гледам да правя и мисля, че съм свалила, но не съм се отпуснала...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
козметичката при нас ми обясни,че има апарати които са пригодени да влияят върху определени области на тялото-където имаш нужда и в зависимост от програмата се определя дали искаш да отслабваш или да стягаш,това вече ти си казваш,може и да се редуват процедурите за по-голям ефект
Виж целия пост
# 6
sofiatoteva, това да не е някакъв вид антицелулитен масаж?!
Миналата година ходих на антицелулитен с ток, но после забременях и въпреки това за 2 седмици ходене през ден крачетата ми изглеждаха по-добре!!!
Проблема при мен е, че поради стечение на обстоятелствата отслабнах 7кг. за седмица и кожата по бедрата ми никак не изглежда добре  Cry А като гледам, какви са обстоятелсвата и още ще отслабвам... и положението ще се влошава  Sad
Виж целия пост
# 7
След душ мажи цялото тяло със зехтин и масажирай, няма да се отпусне, гаранция!
Виж целия пост
# 8
А след това зехтинът не се ли измива?
Наистина ли е възможно кожата на лицето да се отпусне?
Виж целия пост
# 9
А след това зехтинът не се ли измива?
Наистина ли е възможно кожата на лицето да се отпусне?
за кожата на лицето не знам, но кожата по врата се отпуска много грозно  Sad

ламята, мерси много - ще пробвам   bouquet
Виж целия пост
# 10
ако имаш малко за отслабване кремовете и масажите ще свършат работа,но ако е много....като при мен  newsm78 само процедури с LPG и евентуално пластика.Внимавайте,момичета,не ви трябват много килограми в повече.картинката с увисналата кожа е отвратителна #Crazy
Виж целия пост
# 11
Пишете ако знаете други начини за стягане.Всеки съвет ще бъде от помощ. newsm10
Виж целия пост
# 12
Аз се мажа с антицелулитен гел и крем за бюст
Виж целия пост
# 13
и помага ли?имам предвид крема за бюста.четох някъде във форума че не се получава,докато за крема на Biotherm-Abdo shok или нещо такова беше,имало страхотни резултати.Всъщност аз онзи ден ходих в мол-а на стамболийски да го търся,но беше свършил.ако го намеря ще пиша за резултати.нека ако някой има добри впечатления от стягащите кремове за бюст да пише
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия