Данонино магнитчета + размяна

  • 10 420
  • 144
В Данониното има магнитчета, но когато си го купувате проверявайте дали някой не си ги е откраднал. Свекърва ми днес купи една опаковка и нямаше никакво магнитче  #Cussing out
Виж целия пост
# 1
Само по едно магнитче в опаковка ли има? Доста млекца трябва да изядем за да съберем всичките буквички
Виж целия пост
# 2
Можем да се организираме и да си разменяме повтарящите букви. Засега нямаме повтарящи, де, но по-нататък със сигурност ще е полезно! Peace
Виж целия пост
# 3
Не знам кой ги краде, но не са продавачите в магазните. Онзи ден ни се падна такова без, върнахме се и момчето прегледа няколко, докато намери такова с магнит. Днес купувах пак и от 4 прегледани, имаше в 2. Много беше възмутен и той.
Виж целия пост
# 4
Добра идея е това за размяната. Ние имаме само 2 буквички до момента.
Виж целия пост
# 5
В по-големите магазини, където стоките са изложени свободно, всеки може да бръкне и да си открадне. Тези от Данон трябва да измислят нещо!
Виж целия пост
# 6
На мен вече ми се повтаря цифрата 5.
Виж целия пост
# 7
В по-големите магазини, където стоките са изложени свободно, всеки може да бръкне и да си открадне. Тези от Данон трябва да измислят нещо!

В големите да, но при нас е малко магазинче и пак има липси на магнити. След като предния път се върнахме заради липсващ магнит, днес момчето от магазина без да му казвам, ги прегледа преди да ми даде. Явно преди това някой гепи  Crazy
Виж целия пост
# 8
Ние пък имаме само едно магнитче засега и то със знака =

Купих въпросното данонино от кварталното магазинче и момичетата трябваше да свалят цялата картонена опаковка, за да се види дали вътре има магнитче, т.е. не е толкова лесно да се бръкне май.
Виж целия пост
# 9

Купих въпросното данонино от кварталното магазинче и момичетата трябваше да свалят цялата картонена опаковка, за да се види дали вътре има магнитче, т.е. не е толкова лесно да се бръкне май.
[/quote]

Лесно, трудно, факт е че се гепи!
Виж целия пост
# 10
           Аз проверявам в подобни случаи, откакто на касата ми отвориха паста Сензодин, защото често ги взимали и слагали по-евтина паста в кутията  Crazy.
   Трябва да слагат баркода на магнитчетата  Simple Smile
Виж целия пост
# 11
           Аз проверявам в подобни случаи, откакто на касата ми отвориха паста Сензодин, защото често ги взимали и слагали по-евтина паста в кутията  Crazy.

Как по-евтина?От друга марка ли?

А не мислите ли,че и от Данон може да се правят на луди-тука има-тука-нема? Thinking
Аз им нямам вяра никак!
Виж целия пост
# 12
         Да, от възможно най-евтините и сменят кутиите. Такова нещо не ми беше идвало наум, но оттогава ако купувам паста от Била я проверявам..
Виж целия пост
# 13
         Да, от възможно най-евтините и сменят кутиите. Такова нещо не ми беше идвало наум, но оттогава ако купувам паста от Била я проверявам..
Ей това е нашта мила родина #Cussing out
Ама много ме е яд и думи нямам направо Crossing Arms
Виж целия пост
# 14
Да ви кажа, че магнитчета има и в айцата на Дисни - лилавите с Мечо пух  Wink
Данонино купих и аз - две магнитчета, но млекцата си стоят  Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия