Къде в Красно село чаршафи ТАС???

  • 1 219
  • 4
Преди време бях чела, че някъде на ул. Балканджи Йово, в Красно село има магазин за чаршафи на ТАС на страшно добри цени, обаче не мога да намеря темата. Ако някой знае къде точно е магазина и  телефон, моля да пише. Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 1
Магазинът е склад на ТАЧ и на спалното бельо на Панагюрище, в Борово е, обаче незнам как се казва улицата newsm78.
Ще се опитам да обясня. На същата улица е и салонът на Капанов, Александра видео, някаква пицария (май Ветрило беше), на ъгъла на тази улица има магазин ЕНА. Дали се ориентира?

Успоредна е на Дойран.От светофара на ул. Дойран, при 36-то у-ще, посока бул.Гоце Делчев, завиваш надясно, подминаваш 2 преки, и на третата (при м-н ЕНА) завиваш пак надясно, вървиш(вдясно е Капанов и Ветрило) и малко по -надолу от лявата страна е магазинът.Голямо обяснение му дръпнах bowuu
Виж целия пост
# 2
Гена, ето тук ли имаш предвид?
Виж целия пост
# 3
Мамите които са ходили или ще ходят нека да споделят какви неща има в този магазин и на какви цени?
Виж целия пост
# 4
Преди време бях чела, че някъде на ул. Балканджи Йово, в Красно село има магазин за чаршафи на ТАС на страшно добри цени, обаче не мога да намеря темата. Ако някой знае къде точно е магазина и  телефон, моля да пише. Praynig Praynig Praynig
Аз бях писала.Само детски по 30лв комплекта.
За голямо легло.Имаше Хари потър,Спайдърмен и Уитч.
Това беше преди 1 месец. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия